KOLEKCE PRÁDLA LOVE YOUR OWN BODY VE SPOLUPRÁCI LNK RULES A REHAB

Projekt Rehab se spojil s českou designérkou spodního prádla LNK Rules a společně uvedly do prodeje nové tři kousky prádla, které jsou v jednom naprosto výjimečné – oblékne je každá žena, nehledě na velikost. A každá v nich bude vypadat dobře!

lnk rules rehab underwear.jpg

Univerzální černá barva a elastický kvalitní materiál daly vznik třem kouskům spodního prádla, které nediskriminují. REHAB UNDERWEAR je prodává sice ve dvou velikostech, dohromady ale obě pokryjí sedm klasických velikostí. Jsou prostě pro všechny.

Při výběru vhodného střihu hrála největší roli právě univerzálnost. Protože k čemu vám je podprsenka, kterou někdo nabízí až do velikosti G, když v ní vaše prsa nebudou vypadat dobře? Bralette podprsenka nové kolekce je tedy sportovního střihu, tím si zajišťuje veškerou žádoucí pohodlnost a díky absenci kostic a zapínání vás nebude nikde škrtit, dřít ani škrábat.  A co ty velikosti? Na výběr máte mezi dvěma – Sexy, která v sobě ukrývá velikost košíčků A až C a Beautiful, která padne těm, co normálně oblékají D až G.

Kalhotky, které REHAB UNDERWEAR prezentuje moderně jako panties, zdobí rafinované průstřihy na bocích vyplněné průsvitnou látkou. A jinak – černé! Můžete je nosit jako bokovky nebo také jako high cut leg. Druhý způsob trochu napomůže k optickému prodloužení nohou a zúžení boků.

Jako třetí v kolekci najdete přiléhavé body. Látka zakryje místa, za která se většina žen stydí, a naopak podpoří ta, která by měla být vidět. Hluboký výstřih na zádech i na hrudníku dodává body sexy vzhled. Pružný materiál se na světle lehoučce leskne a je dostatečně pevný na to, aby vše držel na svém místě tak, jak má.

Autoři fotek: Radka Málková, Lucas Zrust