LUSH PROVONĚLA KOUZELNÁ SNOW FAIRY

Dovolte si podlehnout vůni, která je pro vánoční kolekce čerstvé kosmetiky Lush tolik typická. Vyzkoušeli jsme pro vás Snow Fairy. Růžovou vílu, která při každém mávnutí svého kouzelného proutku rozvoní vaši koupelnu.

snow fairy lush vánoce 2018 (3)

Vánoce si žádají vždy něco navíc. Unikátní vůně skrývající se pod výrazným růžovým odstínem Snow Fairy přesně ví, co nabídnout. Značka čerstvé kosmetiky Lush ji zařazuje do svého sortimentu pravidelně na Vánoce, čímž zachovává její unikátnost. V porovnání s předešlými roky letos najdete v nabídce o několik produktů s vůní Snow Fairy více.

Kromě tradičního sprchového gelu v plastové lahvičce dostala sněhová víla šanci proniknout i za její hranice a nově ji pořídíte v podobě nahatého sprchového gelu. Lush jedinečnou sladkou vůni přimíchal také do za studena lisovaného mýdla a to hned ve dvou podobách. V mýdlech najdete fair trade kakaové máslo, kokosový, mandlový i ricinový olej. Můžete si tak být jistí, že vám mýdlo ruce rozhodně nevysuší.

snow fairy lush vánoce 2018 (2)

Letos nabídne Lush celkem 9 produktů s vůní Snow Fairy, 3 dárkové sady a 1 šátek. Nejnovějším přírůstkem se stal tělový sprej a rozjasňovač. Vůni cukrové vaty se tak letošní Vánoce nabažíme opravdu dosyta. Sprejem můžete postříkat nejen sebe, ale i oblečení, ručníky nebo ložní prádlo. A Vánoce rázem zalezou do každého kousku vašeho domova.

PS: Za návykovost neručíme.

snow fairy lush vánoce 2018 (1)