LUXUSNÍ KOŽEŠINOVÉ PŘEDLOŽKY OD ZNAČKY FELLHOF

Značka Fellhof je rakouský výrobce kožešinových produktů, které v České republice výhradně zastupuje obchod Fell Shop. Fellhof je rodinný podnik, který se zavazuje k zodpovědnému jednání a výrobě. Výrobky této firmy jsou nejen kvalitní, ale jsou také vyráběné s ohledem na životní prostředí a mají ten nejlepší předpoklad k tomu, aby vám dobře a dlouho sloužily. Tím splňují principy slow fashion.

Umírají kvůli kožešině zvířata?

Všechny použité kůže a kožešiny jsou přirozeným vedlejším produktem získávání masa, to znamená, že pocházejí výhradně z užitkových zvířat a ta tak neumírají jen kvůli své kůži. Tímto způsobem se využívají kožešiny jehněčí, hovězí, sobí i z divočiny. Bezpečnost produktů je pro značku velmi důležitá a tak dětský sortiment má certifikaci OEKO-TEX®.

Kvalita na prvním místě

Značka Fellhof snoubí poctivou ruční práci s prvotřídními materiály. Každý kousek je vlastně originál, protože žádná kožešina ani kůže není stejná. Sortiment značky Fellhof je rozmanitý a zahrnuje kromě bytových doplňků také obuv, oděvy, dětské a zdravotní pomůcky.

Kožešinové předložky do interiéru

Kožešina je velmi odolný přírodní materiál s vlastnostmi, které nepřekoná žádná syntetická látka. Má termoregulační schopnosti, takže v létě příjemně chladí a v zimě hřeje. Nepropouští vodu, ale přesto je prodyšná, je antibakteriální. Navíc je každá kožešina originál, nenajdete dvě identicky zbarvené. Vybírat můžete z mnoha odstínů od hnědých přes šedé až černé. Jako novinku nabízí Fell Shop i hovězí kožešinu potištěnou “alá zebra”, což je v současné době velmi módní záležitost. Tyto předložky se hodí do každého interéru, kterému dodají nezaměnitelný styl a atmosféru a navíc při dobré péči vydrží opravdu mnoho let.

Cena předložky se odvíjí od velikosti a barvy v rozmezí 4.300 až 13.500 Kč.

Produkty a více informací najdete na shop.fell-shop-praha.cz
PROMOTION

Leave a Reply