MANŠESTR NENÍ PASSÉ! KOUKNĚTE, JAK MU TO SEKNE NA SUKNÍCH

Spojujete si manšestr hlavně s módou pro malé děti nebo s pořádným retrem? Je čas své názory změnit. Manšestr se pomaličku vrací do módy a letošní podzim a zimu udeří poprvé po pěkně dlouhé době. Značky ho zatím používají především na dámské áčkové sukně a nutno uznat, sluší mu to! Vám bude slušet on.

manšestrová sukně podzimní trend 2018 (4)

Áčkový střih s knoflíky

Manšestr v podzimních kolekcích 2018 uvidíte v první řadě na sukních do pasu áčkového střihu, které velmi často zdobí v přední části řada kovových knoflíků. Taková varianta jedné z nejtrendovějších sukní letošního roku dostává na podzim právě manšestrovou podobu, která se k chladnému počasí hodí mnohem více než jiné materiály. Nemusíte sahat pouze po černé nebo hnědé variantě, manšestrové sukně seženete v nejrůznějších odstínech od burgundy přes hořčicovou až k petrolejové. Rádi bychom jen apelovali: než si do šatníku pořídíte další barevně neutrální sukni, promyslete alespoň trochu barevné možnosti. Většina zmiňovaných podzimních barev jde dohromady s celou barevnou škálou, takže je určitě unosíte.

manšestrová sukně podzimní trend 2018 (3)

Hřejivý i trendy

Manšestr patří k těm trendům následující sezóny, které jsou navíc praktické. Během podzimu a zimy totiž zahřeje. Muži by se mohli podivit, jak může sukně hřát, dámy ale vědí, že všechno se počítá. Na podzim můžete manšestrovou sukni nosit s černými silonkami a balerínami, v zimě můžete sáhnout po punčocháčích a kozačkách. Tak vstříc novým trendům! A teplejším zítřkům v sukni!

VÝBĚR DESIGN AVENUE: TOP 3 MANŠESTROVÉ SUKNĚ PODZIMU 2018

manšestrová sukně podzimní trend 2018 (2)

Petrolejová sukně Vero Moda 699 Kč | Černá sukně Jacqueline de Yong 699 Kč | Červená sukně ONLY 999 Kč 

Zdroj fotografií: zoot.cz , answear.cz , pinterest.com