MARKS & SPENCER SPOUŠTÍ ČESKÝ E-SHOP. NENÍ SÁM.

Britský módní řetězec Marks & Spencer profilující se na nadčasovou módu a kvalitní potraviny konečně vstupuje na český trh se svým e-shopem. Nově tak umožní svým zákazníkům nakupovat z pohodlí domova i v České republice. Na prodejny doručuje zdarma.

marks and spencer eshop v česku (1)

Na trhu s módou a kvalitními potravinami působí anglický gigant již více jak 130 let. Svou klientelu našel i v České republice a v posledním čtvrtletí roku 2018 se rozhodl vstoupit zároveň na český online trh. V listopadu spustil vlastní e-shop, který nabízí o tisíce produktů více, než můžete běžně nalézt v kamenných prodejnách. Platí na něm také řada akcí, na něž jsou zákazníci zvyklí z obchodů. Nabízí hned tři druhy doručení od expresního, za které si je třeba připlatit 260 korun, tak standardní za 125 korun nebo vaši objednávku v rámci programu click & collect doručí zdarma na jednu z 18 kamenných prodejen. Při nákupu nad 950 korun má zákazník standardní doručení také zdarma.

Potraviny, kosmetiku, nábytek a vybrané bytové doplňky však M&S i nadále nabídne pouze zákazníkům ve Velké Británii. Češi se tak potěší s širokým sortimentem oblečení, obuvi a doplňků. Pro skvělé a kvalitní potraviny si však stále budou muset zajít osobně na prodejny.

marks and spencer eshop v česku (2)

Marks&Spencer není jediný, kdo v posledních dnech uvedl český e-shop. Přišla s ním také drogerie Teta, která se tak přidává k dm drogerii. Ta zpřístupnila online nákupy v České republice již dříve tohoto roku. Na e-shopu Tety si však nakoupí zatím jen zaregistrovaní uživatelé a dostanou v rámci pilotního režimu i dopravu zdarma. Předpokládá se, že oficiální spuštění bez omezení a se zpoplatněnou dopravou bude brzy následovat.

Zdroj fotografií: Facebook.com/marksandspencerceskarepublika