MILUJEME ŽENY A TVOŘÍME HLAVNĚ PRO NĚ – ČESKÁ ZNAČKA UTOPY STOJÍ ZA VAŠI POZORNOST

Že musí být slow fashion oblečení jenom nudné, jednobarevné a držet se minimalistických střihů? Česká firma Utopy vás přesvědčí o opaku. U této značky můžete najít výrazné vzory a potisky, sportovní a volnočasové oblečení i módní doplňky. Nebojíte se trochu odvázat? Tak to vás sortiment určitě zaujme.

Láska k ženám v každém kousku

Značka Utopy si zakládá především na kvalitě. Jejím cílem je vytvořit jedinečné módní kousky, které jsou zároveň neskutečně pohodlné. Vybírají proto ty nejlepší látky, které navíc důkladně testují. Jako jedna z mála značek v Čechách například používají na své legíny látku s hlavní složkou nylonu, který perfektně přilne a vytvoří pocit druhé kůže. Stejně tak si zakládají na ideálně padnoucím střihu, který vyzvedne ženské přednosti a vytvaruje postavu. „Chceme, aby se naše zákaznice cítily pohodlně, vynikla jejich krása a sbíraly komplimenty kamkoli přijdou.“

Zlaté české ručičky

Česká tvorba od prvního vlákna až po poslední šev. Všechno oblečení značky Utopy je ušito šikovnými českými švadlenami, což si můžete všimnout na kvalitě a provedení stehů. Firma má také navíc vlastní partu designérů, kteří připravují jednotlivé potisky, tak aby nenudily a získaly vám pozornost kamkoli vejdete. Utopy vám také zaručuje, že potisk vydrží mnohá vyprání bez ztráty zářivosti barev, a to především díky speciální aplikaci barvy – sublimaci.

Oblečení to řekne za vás

Utopy není jen oblečení. Je to styl, je to chuť růst – tak zní moto značky a také se ho drží. Ze svého oblečení chtějí udělat více než další nudný kousek ve vaší skříni. Pokud si pořídíte mikinu nebo legíny od této značky, kupujete si kousek, který s vámi vydrží roky, a navíc vykreslí všechny vaše vlastnosti. Značka se nebojí provokovat a svým stylem předčí většinu konfekční konkurence. Chcete být jedinečná, svá a sexy, tak přesně pro vás tady Utopy je!

Leave a Reply