MÓDNÍ TIPY, JAK PŘENÉST LETNÍ KOUSKY DO PODZIMNÍHO ŠATNÍKU

Léto končí, kalendářně i fyzicky. Chcete podat stížnost? Není komu. Pokud máte pocit, že se svých oblíbených letních outfitů nechcete vzdát, nebudete muset. Stačí je jen lehce upravit a můžete si je ještě pár měsíců užívat. Víme, jak zkombinovat lehký šifónový top, květované šaty i culottes.

Midi délka

Midi délku můžete s chladnými dny doplnit kotníkovou obuví. Volte raději kozačky na podpatku, které udrží ženský styl midi délky. Kotníkové boty na nízké podrážce by ženám bez modelkovské výšky a mír mohly opticky ubírat na výšce a zkracovat nohy.


Květované šaty

Květy růží, lučního kvítí, macešek, kopretin i slunečnic – nenechte si s podzimním vichrem svou květinovou zahrádku na oblíbených šatech rozfoukat. Přes šaty oblékněte džínovou bundu a na nohy biker boots. Bude vám teplo, budete trendy a nemusíte se vzdát milovaných šatů do teplých dní.


Culottes

Dokud neklesne teplota natolik, že by vás lýtka ve tříčtvrtečních culottes studily, stačí je doplnit obepnutým trikem s dlouhým rukávem a oversized sakem. Dostanete zajímavý výsledek, ve kterém ten den na ulici jistě jinou ženu nepotkáte. Když bude teplo, přidejte k outfitu páskové sandálky, když chladněji, bílé tenisky to jistí!


Džínová mini

Minisukně se za námi znovu vrátily a po několika letech v ústraní jsou znovu trendy. S posledním prázdninovým dnem je ale nemusíte odkládat na dno skříně. Společně s černými punčochami a zakasanou látkovou bundou vám bude parádně sloužit i během sychravějších dní, které se neúprosně blíží.


Saténový top

Jsou nebesky jemné, andělsky nevinné, proč je tedy na podzim odkládat? Tenký saténový top na ramínka můžete oblékat celoročně, stačí k němu obléknout huňatý svetr, který pořádně zahřeje a dlouhé džíny.

Zdroj fotografií: vogue.com, pinterest.com

Leave a Reply