MÓDNÍ TREND 2019: KULATÉ KABELKY

Objevily se z ničeho nic, ale jsou tady. Kruhové kabelky ve všech podobách i velikostech se snaží si ukrást kousek toho kabelkového světa jen pro sebe. Dopřejme jim to alespoň v roce 2019. Mají nápad a nedají se nosit nudně. To jim započítáváme do plusu!

kulaté kabelky módní trend 2019 (1)

Trend neznámo odkud

Byl to Gucci, kdo první na molo přinesl kulatou kabelku nebo Michael Kors? Mohl to být nápad i Rag & Bone nebo se také mohl vzít úplně někde jinde. Byť rádi známe přesné informace, původ kulaté kabelky nám i nadále zůstává neznámý. Možná je prostě důležitější vědět, že kruhová kabelka je novým žhavým módním trendem. Nosí se velké kabelky, do kterých byste sice teoreticky formát A4 vešly, ale tak trochu smotaný v ruličce. Kulatá kabelka má šmrnc, ale na obchodní schůzky s notebookem a deskami vám asi neposlouží. Ještě více in než velké jsou malé kulaté kabelky. Často je uvidíte ve slaměném provedení. Sáhnout ale můžete i po kůži.

Jak ji nosit?

Naprosto stejně jako tradiční hranaté kabelky. Na jaře ideálně doplní šaty a křivák, v létě bude dokonalá na festivalové looky k potrhaným kraťasům, kaftanům a crop topům. Dejte ji šanci, na ulici s ní totiž jen tak nezapadnete.

kulaté kabelky módní trend 2019 (3)

A kde je pořídit? Na závěr přidáváme tři tipy, které jsme pro vás vybrali z českých e-shopů i řetězců.

3 TIPY REDAKCE

large_img_1749982

Černá slaměná kulatá kabelka Medicine 799 Kč

VV521-90X-001

Šedá koženková kulatá kabelka Mohito 699 Kč

large_img_1783342

Slaměná béžová kabelka Answear 749 Kč

Zdroj fotografií: pinterest.com , answear.cz , mohito.com