MÓDNÍ ZNAČKA YOUNG PRIMITIVE NA HRANĚ MAINSTREAMU

Nadčasové oblečení v malých kolekcích. Zároveň na hraně mainstreamu. Tým tvořící českou moderní značku Young Primitive ví, co chtějí mladí lidé nosit a umí jim to naservírovat přesně tak, jak je to baví. Staví na kvalitních materiálech a ruční práci.

young primitive česká móda (3)

Oděvní značka a komunita

Young primitive se na české módní scéně nachází už téměř patnáct let a snaží se nabízet kvalitní módu navrhovanou a šitou v Česku. Na jejím úplném začátku stál sám Efa, později ale potkal svou životní lásku Nitku, která se do jeho projektu přidala a dnes je nedílnou součástí celé identity značky. Kromě dámské a pánské módy nabízí Young primitive také oblečení a hračky pro děti. Majitele k tomu inspirovalo narození jejich syna. Young primitive se nevyhraňuje v žádném specifickém směru. Svou nabídku dává dohromady z vícero stylů, které dohromady poskytnou široký sortiment pro lidi, kteří chtějí jednoduchou, ale nápaditou módu vyrobenou za lepších podmínek.

young primitive česká móda (4)

Lněné šaty pro dámy, designová trika pro pány

V dámské sekci najdete hlavně jednoduché šaty, které můžete obléknout na kafe s kamarádkou stejně jako do kanceláře, hodí se k nim totiž elegantní sako i dlouhý kardigan. Pánové si mohou vybírat mezi tričky s artovými obrázky nebo trefnými nápisy v češtině i angličtině. Dětská kategorie stojí na stejném designu jen v menším provedení – bodýčka s nápisy, zavinovačky a navíc tu pořídíte i látkové hračky.

young primitive česká móda (2)

Zdroj fotografií: youngprimitive.cz