MOŽNÁ VÁS BUDE MRZET, ŽE TYTO MÓDNÍ NÁPADY NEJSOU VAŠE

Znáte ten okamžik, kdy na ulici potkáte stylovou ženu a říkáte si, jak moc jí to sluší? A pak jen přemýšlíte, co nevšedního má na sobě? Někdy je to charismatem, jindy nápadem, který vás prostě jen nenapadl. Díky za dobu sdílení, kdy se navzájem ty nápady můžeme předávat a neustále se obohacovat.

Silver + baby blue

Stříbrné zvonáče s motivem hadí kůže – tomu říkáme nápad. Jasně, ne každý je má ve své skříni, ale jen o nich to není. To, co nás zaujalo, je spojení bledě modré kabelky a stříbrných kalhot. Můžete na to jít naopak a bledě modré šaty doplnit stříbrnou kabelkou. Ale ty dvě barvy k sobě, zdá se, dokonale sedí.


Printed t-shirt + kostýmek

Zrovna tento kostýmek přespříliš formálně nepůsobí, když je vylepšen o bolerkové sako a paper bag střih, ale i tak je v něm potištěné reklamní triko tak trochu jako pěst na oko. Nebo víc? Přehrabte vyřazené pytle s oblečením. Neměly by v nich zůstat žádná stará reklamní trička. Čím méně fashion se budou zdát, tím spíš patří do vašeho aktuálního šatníku.


All…

Black, beige, white… ach bože – už je to trochu nuda, ne? Očividně ne, když jdete do outfitu jedné barvy, která není jen tak ledajaká. Smaragdová nebo fuchsiová znějí jako volba, která rozhodně nudit nebude.


College mikina elegantně

Byli jste na zahraniční stáži a máte opravdovou college mikinu nebo ke zbláznění milujete i tu obyčejnou z českých univerzit? Unosit ji můžete i jindy a jinam než jen na třídní srazy do kempu. Může fungovat třeba s koženými kalhoty a partnerovo sakem.


Baby blue + červená

Možná nehrají takovou roli ani ty odstíny, jako především fakt, že si troufnete pod černý kabát a černé kalhoty obléknout světle modrý rolák a necháte ho vykukovat všude, kde jen to jde. A že místo černých lodiček vezmete červené a abyste dokázali, že víte, co děláte, na nohy natáhnete bavlněné ponožky v totožném odstínu, jako máte rolák. Jo a červená kabelka! Málem jsme zapomněli.


Ledvinka místo pásku

Cullotes nejsou ničím novým. Stejně tak ani košile, přes kterou si obléknete svetr. Ale vyšperkovat je namísto pásku ledvinkou, to se zas tak často v ulicích nevidí. A přitom by mohlo.


Šátek v barvách kabelky

Semišové sako na dva zipy v hořčicové žluté. Přiznáme si, že nás zaujalo. Ale jen tak se nám ho asi sehnat nepodaří. Tak jsme pátrali dál po tom, co tahle žena dokázala ve své kombinaci předvést nevšedního. Pak nás to trklo – saténový šátek zavázaný na letušku, který je dokonale barevně sladěný s velkým psaníčkem v ruce. To je ono. Pojďme více nosit saténové šátky a pojďme si koupit kabelky z více barev. Vždyť móda je hra.

Zdroj fotografií: pinterest.com

2 thoughts

 1. Dobry den. Mohli byste mi prosím poradit, kde mohu nejlépe v ČR zakoupit metráž látky Econyl?
  Velmi mě zaujala možnost výroby z tohoto eco materiálu. Případně nejbližší možnost nákupu.

  Děkuji. Huňová Lenka

  1. Dobrý den,
   obáváme se, že metráž u nás v Česku zatím stále k dostání není. Zkuste zapátrat na německých e-shopech.

   Krásný den
   tým D.A

Leave a Reply