MRAMOR NEBO PASTELY – VYBERTE SI DIÁŘ 2019 PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Vyberte si svůj nový diář včas a hlavně už nedělejte kompromisy ani co do jeho rozvržení, ani co do vizuální podoby. My vám poradíme, u koho se porozhlédnout.

filofax diář 2019 (2)

Filofax = kvalita, důvěryhodnost, jedinečnost

Jednou z nejznámějších značek, která vyrábí diáře a na světě uspěla, je Filofax. Byť se s ní Česká republika seznámila relativně nedávno, historie Filofaxu sahá už do první poloviny 20. století. A kde se vzal její název? Nejedná se pouze o náhodně poskládaná písmenka, ve skutečnosti jde o zkratku z anglického file of facts tedy složka skutečností. Jejich diáře patří mezi oblíbené nejen u manažerů, ale i mezi studenty. Více druhů vnitřních náplní vám umožní si diář uspořádat dle svých představ a hlavně – jedny kvalitní kožené desky vám mohou vydržet několik let. Stačí si každý leden jen vyměnit vnitřní náplň za novou.

Pastely

Řad nabízí Filofax nespočet, jednou z těch nejzajímavějších je Domino Soft. Značka tak označuje své cenově levnější diáře, jejichž desky nejsou tvořeny kůží ale velmi jemným materiálem příjemným na dotek, který však samotnou kůži připomíná. Výrobce uvádí, že tato kolekce byla inspirována něžností a elegancí baletu, čemuž se snadno uvěří. Domino Soft přichází ve 4 barevných variantách – bledě modré, světle růžové, světle hnědé a mintově zelené. Všechny odstíny jsou velmi jemné. Desky se zavírají pomocí přetahovací gumičky. Filofax nabízí tuto řadu ve velikostních variantách A5, osobní a kapesní.

filofax diáře 2019 (2)

Mramor

Marble = jednoduchý a výstižný název nové kolekce desek v designu bílého mramoru s šedým žilkováním. Čistý design jasně cílí na minimalisty, pro které je černý diář příliš nudný a bílý nezajímavý. Marble efekt volí zlatou střední cestu a ve svém provedení hladké koženky a patentové přezky nemůže zklamat. I tady jsou k dispozici tři varianty – A5, osobní a kapesní.

filofax diáře 2019 (3)

Kůže

Koženka není nic pro vás? Pak přicházíte na řadu. Kožené desky jsou pro Filofax stěžejním produktem. Pravou kůži zaznamenáte na své peněžence, diáře s koženými deskami se totiž cenově pohybují mezi dvěma až necelými pěti tisíci s ohledem na velikost i provedení. Oceníte však jejich vyšší kvalitu, odolnost a tím pádem také životnost. Rozhodně se nemusíte bát jejich designu, Filofax je mladistvá značka držící se s trendy dnešní doby, takže kromě tradičních černých a hnědých silných desek nabízí u svých diářů i modernější varianty jako je třeba jemná citrónová nebo mentolová.

filofax diáře 2019 (1)

Zdroj fotek: facebook.com/Filofax