NA CO NEZAPOMENOUT PŘI ZAŘIZOVÁNÍ NOVÉHO DĚTSKÉHO POKOJÍČKU?

Dětský pokojíček se pro významnou část života stává královstvím a útočištěm pro vaše nejmenší. Právě proto je třeba vše plánovat, promýšlet a realizovat do nejmenších detailů. Na co nezapomenout? Čím uděláte svým dětem největší radost? Máme pro vás několik praktických rad, které zaručeně nadchnou nejen vaše potomky, ale také vás, rodiče.

Teplý a zároveň zábavný prostor

Až usadíte nábytek, zdálo by se, že to nejzákladnější je za vámi. V tuto chvíli uvidíte zbývající volný prostor podlahy a napadne vás, čím teplým, příjemným a nejlépe i zábavným a hravým jej vyplnit. Ať už máte doma malou princeznu, která ráda vozí panenky v kočárech, nebo malého policistu, který dokáže pronásledovat policejním autíčkem zloděje a padouchy, nešlápnete vedle s dětským kusovým kobercem motivu silnice. Nejenže budete bez obav, když si vaše dítko při hraní lehne na chladnější podlahu, ale také mu dopřejete spoustu možností pro zábavu a kreativní hraní.

Spinkání s oblíbenou pohádkovou postavičkou

Mickey, Minnie, princezna Sofia, Blesk McQueen a spousty dalších oblíbených pohádkových postaviček chtějí vaše děti vidět prakticky všude, kam se podívají. Obrázky, plakáty, hodiny, závěsy. Ale co takhle se svým animovaným oblíbencem usínat a vyprávět si podle motivů na prostěradle postýlky vlastní vymyšlené příběhy? Ano, i takové existují! Dětská prostěradla do postýlek z kvalitních materiálů, s dlouhou životností a navíc s milovaným motivem – to je to pravé, co vám ještě k dokonalému pokojíčku chybělo.

Pocit bezpečí, teplo při každé aktivitě a oblíbený muchláček

Věřili byste, že toto všechno vašim ratolestem zajistí jedna oblíbená přikrývka? Navíc si ji bude moci vzít prakticky všude s sebou, a tak kamkoli se vydá, vezme si kousek svého milovaného domova. Velkým pomocníkem se právě tahle dětská deka s motivy nejen pohádkových postav může stát třeba na prvním táboře, první noci u babičky a kdekoli jinde, kde by to pro ně mohlo být náročnější, než se na první pohled zdá. V neposlední řadě taková přikrývka poslouží také jako dekorační přehoz dětské postele a nebo jen tak pro zahřátí v zimních chladných dnech.

Leave a Reply