NA VÝSTŘIH ZAPOMEŇTE – TYHLE ŠATY JSOU NA KONEC ZIMY IDEÁLNÍ

Šaty patří k neodmyslitelným kouskům každého ženského šatníku, a proto byste se jich určitě neměla vzdát ani v zimě. Ideálním parťákem jsou v tomto případě rolákové šaty, které vás zahřejí a naprosto si je zamilujete. Nás si získaly nejen svým střihem, který lichotí skoro každé postavě, ale také svou univerzálností.

V maxi délce

Rolákové šaty v maxi délce vám zaručí pohodlí téměř od hlavy až k patě. Tento střih také prodlužuje siluetu a ubere vám pár kilo. Pokud si vyberete černou klasiku získáte navíc perfektní kousek, který můžete kombinovat se všemi styly. 

Se sukní do A

Sukně do A spojená s rolákovým střihem bude perfektně lichotit postavě přesýpacích hodin. Stejně tak bude jasná výhra pro postavu hrušky – skvěle zdůrazní štíhlý pas a schová větší boky. Rolákové šaty tohoto střihu kombinujte ideálně s kotníkovou obuví nebo podpatky. 

Volný střih

Varianta z pleteniny s volnějším střihem připomínající prodloužený svetr se skvěle hodí ke kozačkám nad kolena. Volte spíše kratší střih nebo svetr přepásejte, abyste si zbytečně nepřidávala kila. 

S pruhy

Hravější variantou jsou šaty s pruhy, které se budou úžasně hodit k červené rtěnce a šmrncovním doplňkům. Neváhejte se odvázat a kombinujte dle libosti.

Leave a Reply