NADČASOVÉ A FUNKČNÍ HRAČKY ČESKÉ RODINNÉ VÝROBY

Dnešní trh dětských hraček a pomůcek je (stejně jako v jiných odvětvích) přesycen. O to víc je těžké najít někoho, kdo vyrábí hračku s opravdovým smyslem, pro dobrý rozvoj dítěte, která dlouho vydrží, je kvalitní a jako bonus – je vyrobená s přihlédnutím na ekologii. My jsme takové hračky (a jejich výrobce) našli! Poznejte je i vy!

Houpací prkna různých designů od Utukutu
Houpací prkna různých designů od Utukutu

Hračky vznikají v malé české dílně na okraji Prahy a tvoří je Gábina a Viktor pod značkou Utukutu. Jejich designové, funkční, nadčasové a barevné hračky rozvíjející pohyb a fantazii dětí vznikají z přírodního materiálu – ze dřeva. Díky výběru kvalitních dřevin, materiálů a dalších potřeb k této výrobě mohou zaručit bezkonkurenční kvalitu a samozřejmě dle všemožných norem také vhodnost a nezávadnost jimi vyrobených hraček. Jejich výrobky tak budou dědit děti napříč generacemi a vždy budou zábavné, krásné a budou nadále rozvíjet pohybové dovednosti vašich dětí a dětí vašich dětí.

Při návrzích, plánovaní realizace a samotné výrobě spolupracují s opravdovými odborníky, jako jsou rekreologové, fyzioterapeuti a sportovci. Při výrobě používají jen kvalitní a certifikované oleje, barvy a laky. Hračky vyrábějí ze dřeva získaného šetrným obhospodařením našich lesů a ve finále balí zákazníkům do recyklovaných obalů. A i to jsou důvody, proč svým dětem pořídit vlastní Utukutu hračku.

Zdroj fotografií: utukutu.cz

Leave a Reply