POŘIĎTE SI NADČASOVÉ KOUSKY ZNAČKY IMRECZEOVA ZA OUTLETOVÉ CENY

Nadčasový design, minimalismus a vysoce kvalitní zpracování – to je značka IMRECZEOVA české módní návrhářky Zdeňky Imreczeové. A teď zbystřete! Ikonické kousky ze starších kolekcí této značky si během 25. – 27. dubna můžete koupit se slevou až 80 %.

IMRECZEOVA totiž pořádá v tyto dny, vždy od 13 hodin do 19 hodin, outlet ve svém letenském showroomu. V nabídce budou módní kousky ze sezónních kolekcí SS16, SS17, FW16, FW17, FW18, ale i z ready to wear linií, kam patří například vyhledávaná basic trika a mikiny s dlouhým rukávem. Oděvy jednoduchého ale zároveň nadčasového designu z tvorby Zdeňky Imreczeové jako jsou vzdušné košile z kvalitních přírodních textilií, přilnavé šaty z výjimečně pohodlných materiálů, ale i oblíbené vlněné kabátky v tyto dny pořídíte se slevami od 20 do 80 procent. Navíc avantgardní přesah v její tvorbě zaručuje neotřelou originalitu každého z nich.

K návštěvě outletu není nutné se nijak objednávat. Všem návštěvníkům se bude věnovat i sama návrhářka Zdeňka Imreczeová spolu se svým týmem. Sezónní tvorba návrhářky je i nadále v prodeji v multibrandovém obchodu BackYard.

Zdroj fotografií: Zdeňka Imreczeova (IMRECZEOVA)
» PROMOTION «