NADĚLTE POHODLÍ, VTIP I SPOLEČNÉ CHVÍLE V JEDINÉM BALÍČKU

Taky věříte, že největší radost pod stromečkem udělá drobný dárek, který má ale nápad a vtip? Česká značka prémiového spodního prádla ELKA Underwear letos ve své vánoční kolekci trenýrek, škrabošek a povlečení klade důraz právě na radost z maličkostí a společné chvíle pohody.

Vánoce jsou od toho, abyste je sdíleli se svými blízkými, dívali se na pohádky, hráli deskovky nebo skládali puzzle a snídali v posteli. A jako vánoční dárek si můžete v rámci naordinovaného domácího lenošení nadělit třeba super pohodlné vánoční trenýrky ELKA Underwear z bavlněného saténu.

Vánoční vzory, které neomrzí

Nová kolekce vánočních vzorů zahrnuje soby, cesmíny, stromečky nebo celoročně využitelné bordó puntíky ve variantě pro muže, pro ženy i pro děti. Takže se můžete sladit s partnerem nebo i potomky. A v rámci vánočního lenošení pořídit i vtipnou trenýrkovou fotku na PF nebo Instagram. Protože drobné okamžiky štěstí stojí za to zachytit!

Škrabošky z odstřižků

Letos poprvé jsou v nabídce ELKA Underwear i vánoční škrabošky pro nerušený spánek, které vznikly využitím materiálu zbylého po šití trenýrek. Další novinkou je povlečení, které se dá stejně jako škrabošky sladit s trenýrkami. Díky takto promyšlenému maskování se můžete klidně celé svátky schovávat v peřinách před uklízením nebo jinými povinnostmi.

Vánoční trenýrky, škrabošky i povlečení si můžete na elka-underwear.cz objednat rovnou v krásném vánočním balení a ušetřit tak ještě víc času pro své blízké. Protože to nejhezčí, co můžete druhému dát, je váš čas a společné chvíle.

Zdroj fotografií: Elka Underwear
ADVERTORIÁL

Leave a Reply