NAUČÍME VÁS NOSIT TRENDY HOŘČICOVOU

Zaplavila instagramové účty známých ifluencerek i obchody. Sytá žlutá je trendy ještě víc, než kdy dřív. Nosit se dá jakkoli a na čemkoli, záleží, na co si troufnete. A allmustard outfit je působivým bonusem pro odvážné!

jak se nosí hořčicová žlutá jaro 2019 (1)

Hořčicová si sedí se semišem

Až budete brouzdat po obchodech mezi regály s novými kolekcemi nebo nebudete moci usnout a budete projíždět desítky stránek s novinkami na e-shopech, všimněte si jedné věci. Co je hořčicově žluté, je také velmi často semišové. Jakto? Jednoduše si navzájem velmi dobře sedí. Hořčicová je teplá barva s retro nádechem a semiš je jak teplý, tak i retro. Prostě si rozumějí. A asi nic víc není v hořčicovém semiši tak trendy jako drobná crossbody kabelka nebo áčková minisukně do pasu.

jak se nosí hořčicová a kanárkově žlutá módní trendy (1)
Kabelka Bessie London 999 Kč |Šaty Dorothy Perkins 1 099 Kč | Tenisky Vagabond 2 599 Kč

Univerzálnější, než se vám zdá

Říkáte si, že pořizovat si žluté šaty nebo kabelku je nesmysl, protože je nebudete mít kam nosit a s čím kombinovat?! Dost se pletete. Hořčicová si rozumí s černou, hnědou, tmavě modrou, oranžovou, červenou i khaki. To už je slušný výčet na to, abyste změnili názor, nebo ne?

Desktop1
Sandály Marco Tozzi 1 049 Kč | Overal Mango 1 599 Kč | Kabelka Answear 899 Kč

Doplňky do práce i do divadla

Celé žluté šaty samozřejmě nemusí slušet každé ženě. Blondýnky by obecně potřebovaly spíše sytější odstíny, aby vynikly. To vám ale nebrání v tom, abyste si trendy hořčicovou barvu užily dostatečně na lodičkách, crossbody kabelkách, páscích, náušnicích nebo teniskách. Hořčicovými podpatky nevšedně oživíte celočerný outfit třeba do divadla. Do města je zase obujte k roztrhaným džínům.

jak se nosí hořčicová a kanárkově žlutá módní trendy (2)
Lodičky Dorothy Perkins 749 Kč | Šaty Dorothy Perkins Tall 949 Kč | Kabelka Dorothy Perkins 599 Kč

Zlatá s hnědou

Pokud si s něčím hořčicový odstín rozumí opravdu dobře (kromě semiše), jsou to syté hnědé odstíny a zlatá. Patří do jednoho spektra a díky tomu, že k sobě mají tak blízko, dokáží v jednom outfitu opravdu zazářit. Žluté šaty, hnědá koženková bunda, žlutá kabelka a hnědé baleríny – nezní vám to jako super trendy jarní outfit, kamkoli jen se vydáte?

Desktop
Kabelka Mango 599 Kč | Šaty Jacqueline de Yong 549 Kč | Baleríny Answear 749 Kč

Zdroj fotografií: zoot.cz , answear.cz