NAUČÍME VÁS NOSIT ZLATOU NENUCENĚ

Zlatá barva se nám v mysli váže především k svátečnímu období. Asociovat si ji můžeme i s luxusem, protože zlato samo o sobě je drahé a jeho hodnota v čase neklesá. I proto se to má se zlatým oblečením různě – flitrované zlaté šaty mohou vypadat skvostně na zimním plese, na léto jsou passé. Dokážeme vám, že zlatou jde nosit celoročně, s vkusem a nenuceně.

Zlaté moc škodí, proto…

All black outfit je společenským módním světem naprosto přijatelný, all beige i all white ho velmi hbitě dotahují. Do celometalických outfitů se ale nijak horlivě nepouštějte. Jelikož zatímco dva až tři různé odstíny béžové působí při troše citu dohromady pospolitě, dva odstíny zlaté tak synchronní nebudou. Nesejde na tom, zda se chystáte na letní garden party, na ples nebo jen tak do města, zlatou oblékněte raději jen na jednom kusu a doplňte jí neutrálními barvami. V chladném počasí s ní funguje černá, v teple zase bílá nebo béžová.

Jemný třpyt, disco flitry nebo pomačkaný alobal

Druhů zlaté známe spoustu. Neliší se od sebe pouze zbarvením jednotlivých odstínů, ale také strukturou materiálu. Nejjemnější variantou je zlatá na saténu, která z dálky bude připomínat spíše béžovou. Taková varianta luxusní zlaté se hodí i na pracoviště. Protipólem je oblečení posázené zlatými flitry, které odvede nejlepší práci při záři reflektorů nebo svíček. Hodí se více na večer, přes den by té zlaté a lesku mohlo být až příliš. Třetí variantu zastupují oděvy, které svým materiálem ze všeho nejvíce připomínají pomačkaný a opět natažený alobal. Futurismus se v šatech, kalhotách nebo sukních v tomto provedení nedá popřít.

Mrkněte se na fotky níže. Na závěr vám objasní několik skutečností. Za prvé – neplatí, že zlatá nefunguje se stříbrnou, jen musíte vědět, jak na ně. Za druhé – i výrazný zlatý prvek outfitu můžete doplnit o další zlatý kus, jen ho nesmí přebíjet. Za třetí – zlatá sluší všem a patří do ulic města a do open spaců stejně jako na taneční parket.

Zdroje fotografií: wheretoget.com, pinterest.com

Leave a Reply