NAUČTE SE NOSIT GUCCI PÁSEK. I KDYŽ NENÍ OD GUCCI

Pásky se z módní scény na nějakou dobu vytratily. Módní značka Gucci se svými pásky s výraznou kovovou sponou ve tvaru svého loga je vrací zpět. Přehlédnout nejdou. Kdo najde šest tisíc na pásek, kupuje si ho. Ale pro ty, kteří nepotřebují originál, nabízí fast fashion značky spousty alternativ. Nosit však pásek za pár stovek můžete stejně stylově, jako ten za několik tisíc.

Pravdou zůstává, že Gucci páskům netradičně podlehly více celebrity než módní blogerky. I přes vzrůstající výdělky influencerů asi hollywoodské herečky stále vydělávají více. Tenký Gucci pásek vyjde zhruba na pět tisíc korun, výrazný širší i na deset tisíc. Spektrum příležitostí, na které si jím můžete doplnit své oblečení je širší než u běžných pásků. Proč? Stal se uznávaným it doplňkem, který se hodí klidně i k večerním šatům. Důkazem je Nina Adgal, která si ho vzala k béžovým šifónovým šatům na červený koberec.

Gucci pásek má něco navíc.
Může se nosit i k večerním šatům.

Stejně jako u řady jiných doplňků, i u Gucci pásků se nabízí jako vhodná kombinace bílé triko či košile a Levisky. Ale na to byste přišli sami. Proto jsme vybrali takové looky, které vás přesvědčí o naprosté univerzálnosti tohoto pásku a ukážou vám, že v jeho nošení snad neexistují tabu. Vůbec tehdy, koupíte-li se klasickou černou verzi se zlatou sponou. Fandíme sladění zlaté spony s leopardím vzorem na límci u kabátu nebo použití pásku namísto textilního u flaušového kabátu.

PS: V podobném duchu můžete nosit i obyčejný pásek za tři stovky z řetězce. Jen vybírejte takový, který na první pohled přiznává, že není Gucci.

Zdroj fotografií: pinterest.com, whowhatwear.com

Leave a Reply