NECHTE DO SVÝCH RITUÁLŮ PRONIKNOUT KVALITNÍ KOSMETIKU

Rituály… momenty, které mohou hodně znamenat. Momenty, okolo kterých se nám často točí život. Chvíle plné lásky věnované sobě samé, svému tělu, psychice, pohodě. Upevněte jejich sílu s pečlivě vybíranou kosmetikou z portfolia Byssine. Svým složením a pečlivým zpracováním si jejich značky získají jak milovníky ryzích ingrediencí, tak i vegany a minimalisty. Často hned na první pohled.

Bezpečné produkty pro péči o domácnost

Věnovat se svému domovu se vší láskou a tím nejlepším vědomím je jedinou cestou, jak se v něm cítit opravdu dobře. I prací prostředky, multipovrchové čističe nebo přípravky na mytí nádobí mohou být složeny z organických ingrediencí, které jsou šetrnější nejen k lidem, ale i k planetě.

Značka Gentle Label se pyšní až 95,8% obsahem certifikovaných organických složek, přesto minimalizuje jejich počet a spotřebu. Neobsahují vůbec žádné syntetické ingredience, ani parachemii, SLS, SLES, enzymy, fosfáty či minerální oleje a nejsou testovány na zvířatech. Minimalistický kit produktů pro péči o domácnost v ceně od 560 korun za kus doplňuje hojivý krém na ruce i na rty za 690 korun.

Lahvičky na kuchyňské lince vedle bílých talířů, dřevěného prkénka a utěrky

Vyváženost kompozic – i genderových

Uznejte, u čeho si nejlépe zarelaxujete, než u zapálené svíčky s jemnou vůní? 16 vyvážených vonných kompozic a čtyři sety, které voní stejně tak ženám jako mužům, spojili přírodním kokosovým a včelím voskem dva partneři a módní veteráni z Los Angeles – Matthew Herman a David Kien. Zalité v černých skleněných sklenicích se štítkem v růžové barvě demonstrují její genderovou neutralitu. Včetně jedinečných kombinací růže a kouře (Cinderose) nebo kompilace rajčatových keříků a zimolezu (Gardener) jsou svíčky Boy Smells na e-shopu Byssine k dispozici v ceně od 1050 korun.

Příběhy abecedy

Renomovaný designér Mario Lombardo vytvořil pro svou berlínskou značku Atelier Oblique založenou v roce 2015 neuvěřitelných 27 nekonečně kombinovatelných kompozic, které provoněly kolekci svíček nesoucí popisný název Alphabet. Jako všechny jeho produkty vznikly v centru uměleckého parfuméřství v Grasse poctivou řemeslnou a ruční výrobou až po jejich originální obal. Za každým písmenem na svíčce stojí příběh, který rozkvétá, zatímco se vůně line prostorem. Kolekce rozevírá celý vějíř aromat od velmi elegantních tónů přes exotické vyhlídky, podzimní dny ve Středomoří až po smyslné tóny dlouhých letních večerů. Svíčky jsou vyrobené z ingrediencí té nejvyšší kvality a dokážou hořet v průměru 40 hodin. Prodávají se za 1550 korun.

Terapie čistou přírodou

Podobně dlouhou dobu je možné se aromatickým rituálům oddávat při svíčce z vysoce kvalitních esenciálních olejů a přírodního sójového vosku Isla Apothecary. V kombinaci s jejich péčí o nohy nebo domácími koupelovými solemi vzniká plnohodnotný aromaterapeutický zážitek. Himalájská koupelová sůl a relaxační sůl do koupele podobně jako všechny produkty této britské značky jsou zhmotněním čistoty, bohatství přírody a aromaterapie, ze kterých čerpá. Každá z použitých ingrediencí je vedená v rejstříku INCI (International Nomenclature of Cosmetics) a získávána z etických zdrojů. Pro malé rituály v průběhu dne by vám po ruce neměla chybět roll-on tyčinka Reset Ritual, která poskytuje uvolnění pří sezonních alergiích, bolestech hlavy a ospalosti.

Zdroj obrázků: byssine.cz
PROMOTION

Leave a Reply