NECHTE SE UNÉST DO SVĚTA, KDE JE VŠE Z MRAMORU A KAMENE

Ambiciózní design, jedinečný výraz a absolutní individualita výrobků. Co víc? Ruku v ruce s udržitelným smyslem výroby a užívaných materiálů. Jejich design a kolekce tak zaujmou nejen nadšence šetrného bytí, ale i milovníky luxusu. Co tvoří? A jak vlastně? Čtěte a nechte se unést do světa mramorů, kamenů a nevšedních řemeslných postupů, cestou k udržitelnějšímu povědomí a světu.

Tvrdé řemeslo a inovace

Kameny a skály staré 350 miliónů let. Věřte nebo ne, to je základní a hlavní prvek výroby pro Roxxlyn Mastery of stone. Věnují se tradičnímu řemeslu, tvrdé práci, ale díky víře v jednoduchost, jedinečnost a krásu surovin dokáží z kamene vytvořit designový doplněk pro dnešní moderní populaci a to i pro ty nejnáročnější jedince.

Ambiciózní značka má pod svými křídly tvůrce, designéry a řemeslníky, kteří jsou nadšeni pro inovace, oplývají vášní pro design, hledí na udržitelný přístup k výrobě a nekompromisně dodržují kvalitu. Každý z nich je pro své specifické a speciální schopnosti a úhel pohledu nepostradatelným pro tým, který je tak velmi rozmanitý.

Procesy začínající v dolech při těžbě kamene přes rafinování na tenké lehké kusy jsou fascinující. Kámen jako holá surovina nabízí mnoho možností pro tvorbu finálního designu. Každý výrobek se tak stává odlišným, se svým vlastním výrazem a to například díky přírodní přirozené různobarevnosti a struktuře jednotlivých kamenných plátů.

Na co se zaměřují a co nabízí?

V Roxxlyn spojují nadčasovou podstatu se současným produktem. V jejich nabídce tedy najdeme obaly na telefony, notebooky, tablety, ale i designové hodinky. A nově také módní ultra lehké sluneční brýle vytvořené z mramoru. Všechny obaly, pouzdra i ostatní vyrobené kusy jsou tvořeny ručně, o kvalitě tedy nemůže být pochyb. Osobité kousky, styl a vyjádřené preference potěší i milovníky luxusu, odlišnosti a přepychu.

V zákoutí Berlínských továren

Roxxlyn – Mastery of stone sídlí, vyrábí a prodává v Berlíně. Ale nebyli by to oni, kdyby si vybrali obyčejnou výrobní halu, či jiný komerční prostor. V souladu s myšlenky jedinečnosti a odlišnosti, kterou se značka a celý její tým řídí, vybrali neobyčejně místo – Prenzlauer Berg, místo v zákoutí starých berlínských továren a do nich vsazených moderních kaváren, plné industrialismu a unikátních detailů. Pokud se ovšem do Berlína zrovna nechystáte, kochat se můžete také na jejich stránkách a eshopu.

Zdroj fotografií: facebook.com/RoxxlynOfficial, roxxlyn.com

Leave a Reply