NEJLEPŠÍ FILMY NA DÁMSKOU JÍZDU – U TĚHLE SE ROZHODNĚ POBAVÍTE!

Přemýšlíte, jak strávit sobotní večer? Co takhle pozvat své kamarádky a udělat si nezapomenutelný holčičí večer? Připravte si pleťové masky, popcorn a láhev prosecca a skvělá zábava může začít. Abyste neztrácely čas hledáním vhodného filmu na večer, vybrali jsme pro vás pět naprosto nej, u kterých se skvěle pobavíte.

Už teď mi chybíš

Milly a Jess (Toni Colette a Drew Barrymore) byly vždy nejlepší kamarádky – od dětství, přes dospívání až po současnosti, spolu prožily a sdílely všechno – naprosto všechno! Nikdy se nevzdaly své ztřeštěnosti ani návštěv bujarých večírků, teď ale přichází čas, kdy se musí začít chovat dospěle… nebo ne? 

(K)lamač srdcí

Alex (Romain Duris) založil se svou sestrou naprosto unikátní společnost, zabývající se rozbitím partnerských vztahů na zakázku. Jednoho dne si je najme bohatý muž, který není spokojen se ženichem své dcery. Dvojice „obchodníků s neštěstím“ má ale na svůj úkol pouze omezený čas – jeden týden. 

Tenkrát podruhé

Jakou dobu byste chtěli zažít, kdybyste měli tu možnost? Před tuto otázku je postaven Victor (Daniel Auteuil), když od svého syna dostane dárkový poukaz agentury Time Travelers. Tato agentura vytváří za pomoci herců a filmových kulis výlet do jiné doby, či setkání se slavnými osobnostmi dle vlastního scénáře. Victor má však skromnější představy, touží se vrátit do nespoutaných sedmdesátých let a ještě jednou prožít první rande se svou ženou.

Nebezpečná laskavost

Stephanie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Film obsahuje snad naprosto vše od zvratů, tajemství, odhalení až po černý humor. Pokud se vám líbily filmy Dívka ve vlaku nebo Zmizelá, je to naprostá trefa do černého!

S láskou Rosie

Vědecké výzkumy tvrdí, že pokud se lidé znají jako malé děti, něco jim brání, aby se do sebe jako dospělí zamilovali. Rosie (Lily Collins) a Alex (Sam Claflin), hlavní hrdinové filmu S láskou, Rosie, se znají dokonce už od školky. Bude platit tohle pravidlo i pro ně? 

Zdroj obrázků: pinterest.com

Leave a Reply