NEJLEPŠÍ KOLEKCE NA JARO 2019 Z NEW YORKU

V redakci jsme pro vás pilně sledovali newyorský fashion week. Teď z něj přinášíme stručný přehled toho nejzajímavějšího, co návrháři a módní domy představili pro následující Jaro a Léto 2019.

to nejlepší z new york fashion week jaro 2019 (6)

Boho styl Zimmermanna

Značka Zimmermann dala v jarní kolekci 2019 najevo svou filozofii bohémství. V modelech nechala vyniknout luxus zlaté barvy, zapojila i odstíny modré, rozmanitý vzor patchworku a doplňky v podobě pásků, lodiček a kabelek sladila do sebemenších detailů s oblečením.

zimermann

Hadí kůže a sleek efekt Toma Forda

Tom Ford ve své jarní kolekci upřednostnil tzv. sleek look a to co do modelů, tak i do stylingu modelek. Uhlazený efekt vyvolávala z velké části lesklá kůže s hadím vzorem, ale i řasené dlouhé pouzdrovky. Jedinou lehkost, kterou Ford Jaru 2019 dopřál, byly rozevláté sukně ke kolenům a rozepnutá saka pod kterými prosvítalo krajkované prádlo. Zmiňovaný dojem doplnil návrhář šátky na hlavě modelek, které zakryly vlasy.

to nejlepší z new york fashion week jaro 2019 (1)

Starorůžová s vínovou Bosse

Boss uvedl na přehlídce dámskou módu namíchanou s pánskou. Barvami sezóny zvolil starorůžovou a vínovou, které dohromady vytváří jemný a trendy vzhled. Obě, na první pohled dámské barvy, přiřadil i mužům, kteří v nich vypadali taktéž skvěle. Díky hře vícero odstínů a materiálů zanechala monochromatická kolekce hluboký dojem. Aneb i růžová na chlapech může vypadat zatraceně dobře. Jen je třeba vědět, jak to udělat.

boss

Barevná pompéznost Marca Jacobse

Marc Jacobs přizval na módní molo peří, třpyt, tyrkysovou spolu s brčálově zelenou a růžovou spolu s oranžovou i červenou. Jeho jarní kolekce hýřila nejen barvami, ale i excentrickými modely plnými pompézních plastik a aplikací. Mohutné volány i tvarované květy se staly nejoblíbenějším prvkem následujícího jara.

to nejlepší z new york fashion week jaro 2019 (3)

Subkultury Alexandera Wanga

Hiphopeři a punkerky ovládly molo módní show Alexandera Wanga. Muži i ženy natáhli bílé sportovní ponožky s červenými pruhy, oversized bombery, čelenky přes vlasy a čelo a tkaničky jako detail na čemkoli. Barevně se Wang soustředil na oblíbené odstíny černé, bílé, khaki a červené.

to nejlepší z new york fashion week jaro 2019 (4)

Zdroj fotografií: Vogue.com