NETRAPTE SE KAŽDÉ RÁNO S ŘASENKOU, NECHTE SI ŘASY PRODLOUŽIT

Upřímně, koho by bavilo stát několik minut před zrcadlem a natáčet, česat a barvit si řasy? A navíc každé ráno znovu a znovu. Cestou může být prodloužení řas, díky kterému budete mít husté a dlouhé řasy rovnou ráno po probuzení. Druhů řas je několik, proto si dobře nastudujte, která je pro vás nejlepší.

Husté, tmavé a dlouhé řasy nemusí být výsadou dobrých genů nebo luxusní řasenky. Bohužel, často ani ta nejluxusnější řasenka totiž nestačí, abychom dosáhli vysněné podoby svých řas. Proč se tedy nepustit do profesionálního prodloužení? Po něm klidně můžete řasenku hodit do koše.

Metoda řasa na řasu

Tento termín se k vám jistě již donesl. Jde o základní princip prodlužování řas. Jedná se o nejoblíbenější techniku zkrášlování. Na vrchní řasy profesionálky nalepí syntetické hedvábí nebo norkový vlas. Díky různé délce, tloušťce a zakřivení umělých řas tato metoda dodá vašemu pohledu na uhrančivý efekt.

Kašmírové řasy

Metodou lepení řasa na řasu vám mohou v profesionálním salónu aplikovat kašmírové řasy. Jejich výhody jim nejdou upřít – jsou až o 50 % lehčí, než běžně používané řasy a také se nádherně lesknou. Kašmírové řasy jsou známé pro svou své zdvojení, takže budí velmi přirozený dojem. Určitě vás také potěší, že krásně drží tvar.

Light volume řasy

Vybrat si můžete i novinku light volume. Přirozeně zahustí vaše řasy a nezatíží je tolik jako při metodě lepení řasy na řasu.

Proč vyměnit řasenku a nechat si řasy prodloužit

Kromě úspory času, která vás každé ráno jistě potěší, se můžete radovat i ze vždy precizně upravených řas. Každá žena snad potvrdí, že ne pokaždé se ji malování řasenkou povede ideálně. Řasy jsou lehké, nemusíte se bát žádné zátěže, hypoalergenní a odolné vůči vodě. Když k nim budete přistupovat s opatrností, mohou vám vydržet až do vypadnutí vaší přírodní řasy. Vyhněte se například olejovým odličovačům nebo dalším mastným přípravkům aplikovaným v oblasti očí.

Salóny najdete na mnoha místech v České republice. Pokud byste se chystali na prodlužování řas v Olomouci, vyzkoušejte Body Factory, kde vás čeká profesionální přístup a akční ceny.

Zdroj fotografií: bfolomouc.cz
ADVERTORIÁL

Leave a Reply