NĚŽNOU A ŽENSKOU KABELKU Z KOLEKCE CHOICES BUDETE CHTÍT TAKY

Své kabelky ukázala v rámci přehlídky spodního prádla LNK Rules. Hlavní kolekce nese název Choices, stojí na minimalistickém designu, romantické starorůžové a neutrální šedé a za jejím vznikem stojí mladá česká návrhářka Adéla Mitrengová.

adéla m. choices kožené dámské kabelky ledvinky (3)

C H O I C E S

Způsobů, jakými lze zpracovat módní doplňky, je nespočet. Zakladatelka Adéla Mitrengová se jimi nechala inspirovat při tvorbě názvu: „Název C H O I C E S jsem zvolila, jelikož jsem vybírala z mnoha způsobů šití a možností technického provedení kabelky, než jsem nalezla pro mou práci ty nejvhodnější,“ vysvětluje. Stěžejní pro ni také bylo, aby kabelka byla snadno nositelná do města, ale i na formálnější večerní události. Proto přichází s jedinečnou vlastností, kterou byste u jiných značek hledala jen těžko. Kabelka jde přizpůsobit události a díky tomu můžete jednou přes rameno přehodit elegantní kabelku a podruhé okolo pasu připnout trendy ledvinku. Možnosti, varianty a přizpůsobení dotáhla autorka ještě dál: „Dvě sady kabelek jsou navíc kombinovatelné i mezi sebou,“ dodává.

adéla m. choices kožené dámské kabelky ledvinky (1)

Originál, který zatím neseženete

Kabelky Choices návrhářka vytvořila z pravé kůže a na podšívku si vybrala satén. Kovové detaily a ozdoby byly zhotoveny přímo na zakázku. Kabelky však zatím nikde nekoupíte. Ale můžete se těšit, dočkáme se. „Kabelky zatím ke koupi bohužel nejsou, ale plánuji jejich výrobu jen co se vrátím ze studií v cizině. To bude nejdříve za půl roku. Potom mě také čeká nalezení té správné firmy pro jejich výrobu,“ prozradila nám Adéla Mitrengová. Byť nic ještě není v prodeji, fotografie ukazují, že součástí tvorby nadějné návrhářky je také velmi ženské oblečení, které nejen perfektně ladí s kabelkami, ale rozhodně zapadne i do šatníků mnoha žen.

adéla m. choices kožené dámské kabelky ledvinky (2)

Zdroj fotografií: Facebook.com/adellliem

Chcete se dozvědět víc o udržitelné a české módě? Připravili jsme si pro vás spoustu článků o zajímavých autorech – například o zakladatelkách KOSHILESS nebo o jarní kolekci Michaeli Hriňové.