[N]FIBRECARE: REVOLUCE V PLEŤOVÝCH MASKÁCH JE TU

Možná i vy patříte k ženám, které neustále zkoušejí různé pleťové masky s nadějí, že najdete tu nejlepší. Hledáte masku s viditelnými účinky, jednoduchou aplikací a rychlým působením? Nejste v tom sama.

Naštěstí stejný problém řešily i vědkyně z týmu [n]fibrecare. Vyzkoušely desítky, možná i stovky pleťových masek, ale žádná zcela nevyhovovala jejich představám. Proto se rozhodly vyvinout svou vlastní pleťovou masku. Jednoduchou, účinnou a rychlou. Bez kompromisů. A nyní ji konečně můžete vyzkoušet i vy.

Pleťové masky pro každý typ pleti

Trápí i vás unavená, dehydratovaná nebo podrážděná pleť? Obáváte se předčasného stárnutí pokožky, nebo už se na vašem obličeji začínají objevovat vrásky? Pak je nejvyšší čas posílit svou běžnou pleťovou péči nějakým intenzivnějším přípravkem. Pleťová maska [n]fibrecare pro vás bude ideální. K dokonalé pleti vám chybí pouhých pár minut.

Seznamte se s prvními chytrými pleťovými maskami, které má na svědomí česká značka [n]fibrecare. Okamžitě po otevření z obalu vás nejspíš překvapí, že je maska zcela suchá, jedná se o plátýnko s otvory na oči a ústa a prostřihy, aby maska lépe přilnula k pleti. Nenechte se zaskočit a vězte, že maska je takto připravená k okamžitému použití. Všechny aktivní látky jsou uložené v jednotlivých vláknech a jejich přenos do pleti se aktivuje přiložením plátna na navlhčenou pokožku. Efektivnější způsob rovnoměrného a rychlého transportu účinných složek do pleti aktuálně nenajdete. 

Snadné použití a další výhody masek [n]fibrecare

V čem tedy spočívá ono jednoduché použití? Stačí vyčistit pleť, navlhčit ji vodou, pleťovým sérem nebo třeba krémem a přiložit masku na obličej. Poté nechte aktivní látky působit alespoň 8 minut, sundejte masku a máte hotovo. Okamžitě se můžete nalíčit a vyrazit ven. Žádné pracné smývání, oplachování a stírání, jaké znáte z tradičních pleťových masek. S [n]fibrecare ušetříte čas, který pak můžete věnovat tomu, co máte ráda.

Ale bleskové použití rozhodně není jedinou výhodou. Okamžitě po sloupnutí bude vaše pleť hydratovaná, jemná a perfektně rozjasněná. [n]fibrecare nabízí 4 různé pleťové masky. Zvolte si podle svého typu pleti, zda právě potřebujete hydratační, regenerační, nebo zklidňující pleť. A za zmínku rozhodně stojí i takzvaná inertní pleťová maska bez aktivních látek, která bude skvěle fungovat s vaším oblíbeným krémem či pleťovým sérem. Nanovlákenný systém zlepší přenos a vstřebání jejich účinných složek do vaší pleti a výsledný efekt bude dokonalý.

Vyzkoušejte revoluční pleťovou masku [n]fibrecare i vy a získejte mladistvý a svěží vzhled!

ADVERTORIAL

Leave a Reply