NILA STORE – RÁJ PRO MILOVNÍKY SLOW ŽIVOTA

Otevřete skleněné dveře a rozprostře se před vámi pohled na zrekonstruovaný urbanistický prostor, který naplňují stojany s oblečením a poličky se zajímavými lahvičkami. Přicházíte blíž, po levé straně vidíte lněné šaty, po pravé originálně střižené svetry ze stoprocentní certifikované biobavlny. V dálce zahlédnete polici plnou minimalistických lahviček. Přijdete až k nim a začnete číst: levandulová micelární voda, pečující olej švestka a lískový oříšek, krém na ruce Oh la la… Zní vám to jako ráj? Potom přijměte pozvání do obchodu, ve kterém vám bude tak dobře, že už nebudete chtít odejít.

nila store (1)

Móda bodem číslo jedna

Nila Store vám pochopitelně v první řadě nabídne široký sortiment dámské, ale i pánské a dětské módy, která splňuje očekávání udržitelné výroby. Majitelé obchodu si potrpí na tvorbu, která respektuje přírodu a přitom má vyladěný design. Do svého sortimentu zařadili celkem více jak 150 značek a návrhářů. Je libo manšestrovou bundu nebo raději ultramoderní šusťákovku přes hlavu? Starorůžové šaty z biobavlny nebo raději opticky bílou dlouhou košili a k ní natahovací žluté nebo šedé kalhoty s příměsí lnu? Stylově se v NILA Store určitě najdete, za to ručíme.

nila store (2).jpg

Kosmetika pro vás i pro domov

Péče o pleť, tělo, vlasy tvoří nedílnou součást života. A pokud jste se rozhodli myslet více na přírodu a samozřejmě i na své tělo, obchod nabídne zajímavý sortiment kosmetiky, která pečuje, čistí, hydratuje a zkrášluje. K tomu má vyšperkované obaly, které by klidně zapadly do stylového filmu pro pamětníky a pochopitelně i složení. Většina obsažených látek má přírodní původ a přípravky v sobě nekombinují příliš složek. Protože v jednoduchosti… je účinnost. Do nabídky byly zařazeny také prací a úklidové přípravky včetně mycího gelu na nádobí nebo koupelnového čističe.

nila store (3)

Vše pro bydlení

Skleničky, karafy, mísy, talíře, polštářky, skleněná brčka, domácí lékárnička i květináče, vázy, podnosy a papírenské potřeby. Nevíme, jak důležité je ještě zmiňovat, že všechny produkty pro domov mají vytříbený design, byly vyrobeny z kvalitních materiálů a ani nezruinují vaši peněženku. Ostatně, platí pro ně to stejné, co pro módu i kosmetiku, kterou najdete na stejné místě. Talíře bývají kameninové, podnosy z pravého dřeva, příbory z kombinace stříbra a titanu.

nila store (1)

Zdroj fotografií: Facebook.com/Nila.cz
» PROMOTION «