NOVÝ TREND, O KTERÉM PROSTĚ MUSÍTE PŘEMÝŠLET

Kalhotový kostým nepatří zrovna mezi top trendy součásti dámského šatníku, viďte? Co byste ale řekli na kalhotový kostým složený ze saka a kraťasů? Zní divně, vypadá podstatně lépe.

Odkoukáno

Kraťasový kostým se zdá být velmi silným hráčem letošního léta. Pokud jste dosud pochybovali o šortkách jako součásti formálního outfitu, už nemusíte. Přesně tahle jejich varianta je velmi slušnou volbou třeba na pracovní schůzku. Do dámské módy se kraťasový kostým dostává v roce 2019, ale pánové už podobnou variantu dávno znají. Nehovoříme tedy o úplné novince, spíše jsme ji my, ženy, odkoukaly od mužů. Však proč ne!

Hipstersky i elegantně

Záleží čistě na vašem vkusu, zda upřednostníte vypasované sáčko a rovné kraťasy, které doplníte o oxfordky či mokasíny, nebo sáhnete po oversized sřihu saka i šortek a na nohu obujete ugly sneakers. Kraťasový kostýmek dovoluje obě varianty nošení; tu elegantní i hipsterskou. Elegantní look podpoříte saténovou halenkou a psaníčkem, zatímco ten uvolněný třeba bavlněným trikem s logem vaší oblíbené metalové kapely.

Zdroj fotografií: whowhatwear.com , pinterest.com

Leave a Reply