NUDNÉ LETNÍ TRENDY, KTERÉ VÁS NEPUSTÍ

Říkáte si, proč byste oblékali něco, co klasifikujeme jako nudný trend? A proč když je to nudné, o tom vůbec píšeme? Stručně řečeno – jsou trendy, které na vás křičí už na dálku a potom ty, které nenápadně připlují, nejsou ničím výjimečné, ale stejně je za chvíli všichni mají. Ty tři hlavní pro léto 2019 vám ukážeme hned teď.

Žebrované tílko

Ať už se vám může zdát sebevíc retro, nebo na něj máte negativní vzpomínky z dětství a mládí, léto 2019 ho přivádí zpět do kurzu. Žebrovaná trička, která se nosila v devadesátých letech a vám možná stále zůstávají na půdě, klidně znovu vytáhněte. Trendy je racer back střih a odstíny béžové.

Lněná košile

Len? Už to slovo možná ani nechcete znovu číst a poslouchat. Lnu je všude přehršel, do módy se vrátil už před několika sezónami. Bílá nebo světle modrá či béžově lněná košile spadá letos v létě mezi must-have kousky vaší dovolenkové výbavy, pamatujte!

Sportovní sandále

Ehm… asi víme, co si myslíte. Ale my o tom nerozhodovali. Módní blogerky celého světa prostě rozhodli, že dost bylo čančání a nepohodlí, rok 2019 přichází se sportovními přezkovými sandály jako součástí běžného šatníku moderní ženy. Jak s tím naložíte, necháme na vás. My tento trend ale vynecháme.

Zdroj fotografií: whowhatwear.com , pinterest.com

Leave a Reply