OBCHOD HNST.LY DÁVÁ KRÁSE A UŽITKU STEJNOU HODNOTU

Další jedinečný koncept. A když píšeme jedinečný, opravdu to myslíme vážně. Hnst.ly je internetový obchod sdružující značky moderní a hodnotné ze sekce kosmetiky, designu a bydlení. Profiluje se tím, že krása a užitek je pro ně stejně důležitý.

hnst.ly přírodní kosmetika kvalitní produkty (4)

Bydlení & Kuchyň

Kategorie Bydlení je v e-shopu Hnst.ly nabytá nejrůznějšími produkty, které na většině moderních internetových obchodech schází. V kvalitním a nadčasovém provedení zde najdete třeba pánské potřeby na holení nebo zajímavosti, které jen tak nikde nepotkáte. Řadíme sem třeba odvlasovač, kartáček na čištění hřebenů nebo cedrové kuličky proti molům. Podstatnou součástí je lněné ložní prádlo v mnoha barevných provedeních. Koupíte tu také bavlněný ubrus nebo prostírání vyrobené v české tkalcovně. V kategorii Kuchyň najdete v Česku vyráběnou keramiku ve světlém odstínu slonové kosti či dřevěná prkénka a nože.

» Přečtěte si také Len – oblíbený letní materiál

hnst.ly přírodní kosmetika kvalitní produkty (2)

Kosmetika & Lifestyle

Pleťové oleje ze Slovenska i Anglie, masti na bolavé svaly, opary nebo séra na všechny možné typy pleti a problémy. Sortiment e-shopu Hnst.ly nabídne veškerou potřebnou (i chtěnou) kosmetiku včetně přírodních tuhých mýdel a balzámů na rty s exkluzivními vůněmi, jako je rybíz a malina nebo pomeranč s neroli. Pokud byste na stejném místě rádi obohatili také svůj šatník, česká tkalcovna zde nabídne i zimní šály. Do lifestylového sortimentu zařadil Hnst.ly také kožené pásky, pouzdra na doklady a balicí papíry od českého výrobce.

hnst.ly přírodní kosmetika kvalitní produkty (1)

Zdroj fotografií: Facebook.com/hnst.ly