OBJEVTE KRÁSY SEVERSKÉHO STYLU

Domov. Při vyřčení těchto kouzelných pěti písmen si dozajista každý vybaví něco trochu jiného. Rodina, místo kde je nám dobře, kde si můžeme dopřát luxus být čistě sami sebou. Domov se čím dál více stává naší svatyní klidu a bezpečí. Čím ale ty čtyři prázdné stěny naplnit, aby se pro nás staly tím pravým domovem? Inspiraci můžete čerpat ve stylu Seveřanů.

Skandinávský severský styl v dětském pokoji. Proutěný houpací koš postýlka pro miminko. Dřevěný kočárek, světlý dětský pokoj.

Nordic style od kuchyně po dětský pokoj

Láska k bytovému designu a neutuchající touha objevovat svět doplňků napomohla stvořit český eshop Milky.cz, který se tak stává skvělou inspirací. Byl přímo navržen pro ty, kteří si ze svého domova touží vytvořit čisté a vzdušné místo, které bude stejně tak jedinečné, jako oni sami. Veškerou svou inspiraci čerpá z minimalistického skandinávského stylu, jenž získává v posledních letech čím dál více na oblibě. Naleznete zde hned několik desítek značek, které vám pomohou dotvořit vaše bydlení tak, aby se stalo opravdovým domovem. Od jedinečných svíček, plakátů, drobných dekorací, designového nádobí až po dětské pokojíčky. Každý kus a značky z celého světa majitelka e-shopu Tereza pečlivě vybírá a doufá, že si jej zamilujete podobně jako se to stalo jí.

Přečtěte si také: Odkrýváme kouzlo Skandinávského stylu

Severský styl v kuchyni, skandinávský styl v obýváku a ložnici. Křeslo s polštářkem. Proutěný koš s plédy.
Kristýna Lukášová
Zdroj fotografií: Facebook.com/milkyeshop

Leave a Reply