OBLEČENÍ OD ČESKÝCH ZNAČEK, KTERÉ ZAHŘEJE

I když jsme v polovině ledna, zima bude ještě dlouhá. A protože spousta lidí při pohledu z okna raději zůstává doma, je třeba si připomenout jedno norské přísloví „Neexistuje špatné počasí, je jen špatné oblečení.“ Obohaťte tedy šatník o pár českých zimních kousků, které budou nejen vypadat dobře, ale také vás příjemně ochrání před zimou.

woollife design avenue

(Nejen) svetr s láskou a udržitelně

KAMA Fashion & Function je malá česká rodinná firma, která svoji tvorbu dělá především srdcem. Stojí si za tím, že jejich firma je transparentní, etická a jedná udržitelně. Jejich teplé svetry vás zahřejí nejenom na těle, ale i na duši. KAMA vyrábí své kousky v Česku z kvalitních a ekologicky certifikovaných materiálů.

KAMA nenabízí jenom stylové vlněné svetry z ekologické příze a merino vlny s norským vzorem. V jejich nabídce naleznete všechno, co potřebujete mít ve svém zimním šatníku od nákrčníku po vlněné šaty. Za zmínku jistě stojí spolupráce KAMA & DEERS, dvou českých značek, které svým spojením vytvořily dokonalost. Vlněné čepice a barety ozdobené českým jelínkem s kamínky Swarovski. Každá čepice má svého jelínka vybraného na míru tak, aby skvěle ladil k čepici. Jedná se o unikátní kousek, díky kterému se veškeré špatné představy o čepicích rozplynou.

České kousky, které v zimě zahřejí

Kouzlo oversized svetru

Pod značkou Božidara se skrývají unikátní svetry, za kterými stojí Božidara Richterová. Božidara přivedla na český trh jedinečnost ručně pletených oversized svetrů. Oversized svetry jsou srdeční záležitostí nejedné ženy, ovšem s těmi od Božidary takový svetr získává zcela nový rozměr. Vybírat si můžete z jednoduchých střihů a třiceti barev. Na váš vysněný model si ale pár dnů počkáte, protože se bude plést přímo pro vás. Milovníci tradiční ruční práce si tak jistě přijdou na své. Ve svetrech Božidara vám bude nejen teplo, navíc si v nich budete připadat jako zimní bohyně. Nenaleznete zde ale jenom svetry. Radost vám udělá i obří šála nebo pletený kabátek. Říká se, že v jednoduchosti je krása a tahle česká značka je tomu živým důkazem.

44748460_698398403892279_3703744728215322624_n

Kvalita skrytá pod merino vlnou

Značka Woolife sází na tradiční českou řemeslnou výrobu. O tom, že vyrábí výrobky s nejvyšší kvalitou materiálů, vypovídá i ochranná známka Woolmark. Woolife používá vlnu od merino ovcí z Austrálie a Nového Zélandu, která je považována za tu nejlepší na světě. V zimních měsících vás jistě zahřeje jejich funkční merino prádlo. V nabídce naleznete i vysoce módní svetry s decentními copánky. Milovnice šatů jistě potěší punčochy z merino vlny, ve kterých zapomenou, že venku vlastně mrzne. Maminky se jistě zamilují do fusaku z merino vlny a kašmíru. A malé varování na závěr, e-shop Woolife je vysoce návykový!

» Přečtěte si také (BUDE později DOPLNĚN ODKAZ NA MERINO VLNU!)

České kousky, které v zimě zahřejí 2
Barbora Petříková
Zdroj fotografií: kama.cz , bozidara.com , woolife.cz