OBLÉKNĚTE SE NA SPORT DO JARNÍ KOLEKCE F&F ACTIVE

Ať už jste se rozhodli zatočit s povánočními kily, dostat se před vytouženým jarem do kondice, nebo si prostě jen konečně udělat více času pro sebe, pak vězte, že sportovní kolekce F&F Active je přesně to, co nyní potřebujete. Zapomeňte na nereálná předsevzetí. Vždyť rok 2020 je podle čínského horoskopu rokem Krysy a je plný nových příležitostí a příznivého nastavení.

Nová kolekce F&F Active sleduje nejnovější trendy, jak z hlediska barev, střihů a módních potisků, tak pokud jde o možnost jednotlivé kousky navzájem skvěle kombinovat. Pozadu rozhodně nezůstává ani kvalita a funkčnost. Je designovaná na různé druhy sportu, proto nezapomeňte vybírat podle toho, zda se chystáte na ranní venkovní běh, do fitka, nebo na lekci jógy. Důležité je zůstat za všech okolností v teple a suchu, cítit se pohodlně, bez jakéhokoli omezení v pohybu. To vše zaručí kombinace kvalitních a funkčních materiálů s vysokým stupněm prodyšnosti, savosti či elasticity a zapomínat bychom neměli ani na tvarující efekt. 

F&F Active myslí i na udržitelnost. V rámci Better Cotton Initiative využívá bavlnu z udržitelných zdrojů a řada produktů je vyrobena ze 100% recyklovaného polyesteru. To se nijak neodráží v cenách, ty zůstávají dostupné.

TIP: jak se nejrychleji vrátit ke sportu – spolehlivá rekonvalescence po úrazu kolene.

Leave a Reply