OBLÍBILI JSTE SI ČELENKY? PAK MUSÍTE ZNÁT TERAMIRA BRAND

Čelenky, turbanky a šátky do vlasů. To je bezpochyby další trend jara a léta 2019. Teda, abychom byli přesní, čelenky se staly trendem už v zimě. Nic na tom ale nemění ani přibývající teploty, pouze se pletené a vlněné čelenky mění na látkové, úpletové nebo třeba krajkové. A není divu, mimo to, že vypadají skvěle a sluší téměř všem, jsou také velmi praktické. Jednoduše jimi ozvláštníte jednoduchý outfit a schováte za ně menší i větší bad hair day. Dost ale o jejich superlativech. Dnes bychom vám rádi představili malou českou značku, o které byste měli vědět, ať už jste či nejste fanouškem čelenek.

TERAMIRAbrand, tak to je ona. Značka, kterou byste rozhodně měli znát. Tvoří ji sympatická dvojice Tera & Mira, která si vlastní značkou začala plnit svůj sen. „Takhle to celé začalo. Na papír jsme u kávy nakreslily první skicy, a to jsme ani jedna ještě neháčkovala, a ani moc nešila. Ani se nemusíte ptát, jak první výtvory dopadly,“ říkají o svých začátcích. Na jejich instagramové stránce najdete nespočet čelenek, turbanek a mašlí, ať už pro dospělé, děti nebo v páru v kolekci Mom&Daugther.

Vše, na co si jen vzpomenete

Pokud je vám tato značka sympatická, ale čelenky zrovna nejsou to pravé pro vás, nezoufejte. Je ještě pár věcí, které si od této značky můžete pořídit. Předem říkáme, že neznáme nikoho, kdo by alespoň jednu z nich nemiloval. Tou první jsou pletené, teplé a měkoučké deky. Deku si můžete pořídit kdykoli, sluší komukoli a využijete ji naprosto kdekoli. Čestný designovský! Mezi další výrobky patří třeba plédy neboli přehozy přes postel. V poslední řadě nesmíme zapomenout na jarní kolekci oblečení pro malé princezny a jejich maminky.

Tak co, měli jsme pravdu?  

Zdroj fotografií: picgra.com , instagram.com/teramirabrand

Leave a Reply