OBLIČEJOVÉ OLEJE SE POSTARAJÍ O VAŠI PLEŤ

Tedy, ne úplně samy, ale adekvátně doplní vaši běžnou péči o pleť. Seznámíme vás s tím, jak vznikají, co je do nich přidáváno, a jak je můžete zařadit do své skincare.

obličejové oleje pravá já (2)

Jak vzniká obličejový olej je poměrně snadné – smíchají se dohromady přírodní ingredience, které pak v jedné lahvičce zastoupí přesně takový koktejl látek a vitamínů, po němž pleť touží. Při míchání proto hraje roli, zda má olej sloužit ženě po čtyřicítce se suchou pletí nebo pětadvacetileté ženě s nadprodukcí mazu. 

Zralá, suchá nebo ochablá pleť? Pomůže Růže a Pelargonie

Složka růže pleť hloubkově hydratuje zatímco pelargonie tonizuje a povzbuzuje. Obě nádherné a léčivé rostliny najdete smíchané v jedné lahvičce, která pomůže vaši pleť regenerovat, rozjasnit, vyživit a jako bonus si při nanášení užijete jemnou květinově-orientální vůni. Obličejový olej je vhodný spíše pro suchou nebo zralejší pleť a kromě dvou stěžejních esenciálních složek obsahuje také řadu jiných olejů: jojobový, arganový, olej z meruňkových pecek a malinových semínek a olej rýžový.

Mastná, podrážděná nebo zanícená pleť? Šup pro Heřmánek a Levanduli

Heřmánek podporuje obnovu pleťových buněk a zároveň má hojivé schopnosti. Díky smíchání s levandulí dokáže obličejový olej nabídnout také antibakteriální kvalitu. Propojení těchto dvou voňavých rostlin nabízí zklidnění pleti, hojení a výživu, kterou ocení majitelky mastnější pleti náchylné k zanícení. Olejová směs stojí zejména na oleji konopném, makadamovém, šípkovém a rýžovém s přídavkem esence citronové trávy  a pelargonie.

Na jedno použití oleje pro vyčištění pleti postačí 2 až 4 kapky. Při pravidelném používání vydrží balení o 30 mililitrech až tři měsíce. Zakoupit ale můžete i poloviční dávku nebo pouhé 2 ml na zkoušku. Olejové směsi najdete u značky Pravá Já bez přídatných parfemací, konzervantů parabenů či emulgátorů.

obličejové oleje pravá já (3)

Zdroj fotografií: Facebook.com/pravaja.cz