TUHLE KABELKU BUDE MILOVAT SVĚT – DEVOTION OD D&G

Nový objekt touhy – tak zní heslo značky Dolce&Gabbana pro jejich nejnovější kabelku s názvem Devotion. Tu představilo návrhářské duo poprvé během přehlídky podzimní módy 2018. A její entrée vzbudilo velký rozruch.

dolce gabbana devotion it bag 2018 (1)

Novou Devotion bag totiž do publika snesli robotičtí andělé poháněni drony. Umíte si představit exkluzivnější uvedení na trh? Marketingový krok se italskému duu povedl na tisíc procent. Ostatně kabelka, pod jejímž názvem se v překladu skrývají hluboké vlastnosti jako oddanost, předurčenost nebo zbožnost, se naprostým právem dostala na svět tímto způsobem. Pomocí andělů. Přímo z nebe. 

Devotion je láska, neomezenost a bezpodmínečnost. Jde za veškeré hranice prostoru i času. Trvá věčně, ” takovými slovy popisuje novou kabelku značka na svých webových stránkách. Oddanost je také jednou z vlastností obou návrhářů, kteří značku založili. V jejich tvorbě je rozhodně musí pohánět oddanost k práci, řemeslu, detailu, stylu, kreativitě, ale ze všechno nejvíce jsou oddaní právě módě.

dolce gabbana devotion it bag 2018 (2)

Znakem nové Devotion bag je masivní zlaté srdce z ručně kované mosazi tvořené perlami a logem D&G, které slouží jako spona tašky. Kabelku značka nabízí ve třech základních barvách – černé, bílé a červené a v několika velikostních provedeních i povrchových úpravách. Vybrat si budoucí majitelka může z modelu se zlatým řetízkem nebo koženým držátkem. Některé modely je v tuto chvíli možné teprve předobjednat. K dispozici budou na přelomu srpna a září. Ceny Devotion bag se pohybují podle modelu od 23 do 45 tisíc korun. 

devotion srdce.jpg

Zdroj fotografií: dolcegabbana.com