LETOŠNÍ VÁNOCE TO CHCE dortNEdort: ORIGINÁLNÍ DÁRKY V KRÁSNÉM BALENÍ

Dárky všichni rádi rozdáváme, ale také dostáváme. Zvláště jde-li o ty netradiční, originální, od pohledu zajímavé a s více kousky v jednom balení. A právě takový dárek můžete pořídit u dortNEdort. Co všechno v jejich balíčcích najdete? Jak dortNEdort vznikl a kdo za ním stojí? To všechno a mnohem víc teď a tady.

dortnedort04

Co je dortNEdort?

Snad každý z nás si občas láme hlavu nad vhodným a nevšedním dárkem pro své přátele, rodinu i kolegy. Zvláště pak, když se narodí miminko a vy byste chtěli mamince darovat několik věcí v rámci jednoho krásně zdobeného balíčku anebo v čase předvánočním. Co darovat dědečkovi, který rád něco k zakousnutí, jak potěšit kamarádku, která má ráda kosmetiku? I tady si dortNEdort poradí. Svou pozornost totiž nevěnuje pouze balíčku pro miminka a děti, potěšit může opravdu kohokoli. Díky možnosti vytvoření dortNEdort na přání můžete dokonce určit, co by váš objednaný balíček měl obsahovat. Pokud si ale nejste jistí, vložte se do rukou kreativní a již zkušené zakladatelky tohoto nápadu Lucii Kunčarové nebo vyberte z již připravených balíčků na e-shopu.

_DSC0949

Jak se zrodil nápad vytvořit značku a začít podnikat?

V době, kdy se z Lucie stala maminka na plný úvazek zjistila, že díky svému hodnému a klidnému synovi má spoustu času nazbyt. A jako správná podnikavá žena přemýšlela, jak s takovým časem naloží. V tu dobu už za sebou měla několik vyrobených kousků, které rozvíjela a zdokonalovala. Vznikl tedy nápad i plán dortNEdort dopřát všem, co by jej také chtěli darovat, či mít jen tak pro sebe. Přicházely nové poptávky a dotazy. Lucie začala pracovat na webu, logu, e-shopu a účtech na sociálních médiích. A dnes je tady dortNEdort plný drobností, které nejen překvapí, ale udělají také nesmírnou radost. Součást této radosti je z velké míry obdarování výrobkem ručně vyrobeným, hezkým a českým. 

41531891_700193320353899_948319451526387432_n.jpg

Od motivace k úspěchu

Jak sama autorka dortNEdort říká, největší motivací pro ní byly pozitivní ohlasy a zpětné vazby od zákazníku, kterých se ve svém původní zaměstnání v oboru bankovnictví moc nedočkala. A právě i ohlasy, zájem, dobré recenze a dotazy vedly Lucii k samostatnému podnikání, díky kterému si může lépe organizovat a přizpůsobit čas potřebný pro rodinu a výchovu svého syna. Dokonce v jednom z rozhovorů radí, aby se lidé, kteří mají svou vizi a sen podnikat v tom co jim jde a naplňuje je, nebáli a do podnikání se vrhli. Dnes pomocí e-shopu a objednávek na přání vyrábí zhruba 150 dortůNEdortů měsíčně, v náročnějších obdobích i 20 denně. Jistě právě píle, odhodlání, motivace, kreativní duch a uvědomění si, že i práce může naplňovat a dělat radost, stojí za úspěchem Lucčina projektu. A že jde o opravdový úspěch jsme se mohli přesvědčit při letošním udílení cen TOP 10 podnikavých žen, kde i Lucie a její dortNEdort získaly své zasloužené umístění. 

_DSC0760

Aktuální téma Vánoc

Pokud ještě nevíte co darovat pod Vánoční stromeček, nechte se inspirovat. Výběrem z e-shopu zaručeně nešlápnete vedle. Můžete si nechat vyrobit balíček pro dospělé, který bude obsahovat například ručně vyráběné mýdlo přírodní kosmetiky Botanico, sůl do koupele, sypaný čaj, šumivou bombu do koupele, svíčku ve skleněném kalamáři, krém na ruce a velký vonný pytlík – to vše s vůní levandule, nebo porcelánový hrneček, sypaný čaj, čajítko, tabulku čokolády Lindt a výborné sušenky. Hledáte-li něco pro děti, vybírat můžete z mnoha variant. Jako příklad uveďme balíček obsahující dětské body, pyžámko a vlhčené ubrousky.

_DSC0798

» PROMOTION «

Zdroje fotografií: dortnedort.cz , facebook.com/dortnedort