ORIGINÁLNÍ OBLEČENÍ A DOPLŇKY OD DESIGN EMPATHY

Představte si značku, která vás oblékne pohodlně pro každý den, zároveň vám dopřeje zajímavý šperkařský doplněk k outfitu a když nastane váš svatební den, zařídí i doplňky pro váš den D. Ano, taková značka existuje, a my vás s ní seznámíme.

IMG_1385.JPG

Jak vznikla značka Design Empathy?

Značka Design Empathy vznikla v roce 2010. Hlavním článkem brandu je paní Leona Průchová, autorka, návrhářka módních kousků, designérka, grafička a samozřejmě také výrobkyně produktů, které značka nabízí. Jak sama autorka říká, původní výroba šperků a doplňků z křišťálové pryskyřice měla posloužit pouze jako přivýdělek při studiu architektury. Díky výrobě na míru se však brzy její talent stal velmi žádaným a rychle se rozkřiklo, co vše nabízí. K původní ambici, vyrábět šperky a svatební doplňky, časem autorka přidala také nové produkty a to plátěné tašky, batůžky, trika a nyní i oblíbené pohodlné šaty s bočními kapsami. 

dik-5088

Co vše Design Empathy nabízí?

Ze šperků, které nabízí, si vybere snad každý. Originální design a ruční řemeslo aplikované na náušnice, řetízky a prstýnky. Nádherné motivy, ba dokonce tvorba přímo na přání. Co nás ale nejvíce nadchlo, jsou doplňkové (také dárkové) a svatební předměty a je jich opravdu mnoho. Pro dámy zrcátka, zátky na víno, pro pány pak manžetové knoflíčky, placatky, otvíráky na pivo a zapalovače.

27867152_1868574936546848_2486333965099790287_n.jpg

Autorský střih i design, pohodlí a kvalita

V oblečení značky se najdou hlavně ti, kteří mají rádi pohodlí, originalitu a kvalitu. Vše je vyrobeno z příjemných pružných a dobře nositelných materiálů vhodných k celoročnímu nošení. Sama Leona Průchová svou tvorbu na svých webových stránkách popisuje takto ,,Snažím se držet vše v jednotném stylu a zároveň motivy různě obměňovat. Miluju minimalismus s přírodními prvky a tlumené barvy a v tomto duchu se nese i celá kolekce. Oblečení nechávám vždy vyrobit pouze v omezeném množství a snažím se zachovat originalitu v motivech, ale i v počtu prodaných kousků.”. V sortimentu značky najdeme módní kousky jak pro ženy, tak pro muže. Outfit můžete doplnit také plátěnými taškami z přírodních materiálů a originálními malbami nebo stahovacím batůžkem, taktéž velmi originálním.

img-01331

Kde Design Empathy najdete?

V malebné dílně v Osadní 26, Holešovicích si můžete osobně vyzvednout svou objednávku, také si objednat na míru. Dále pak v obchodech s lokální českou autorskou tvorbou Takkam (Příbram), Place Store (Brno), Kuráž (Praha), Dyzajnoff (Praha), Fairly Local (Olomouc). Autorku potkáte také na marketech a trzích jako jsou například Dyzajn Market.

Zdroj fotografií: facebook.com/design.empathy

Leave a Reply