OSOBITÉ ŠPERKY, KTERÉ NEBUDETE CHTÍT SUNDAT

Česká značka Impronte tvoří velkou škálu šperků, v nichž kombinuje nejrůznější přírodní materiály. K dobru jim připisujeme i jednu raritu – netvoří šperky jen pro ženy, ale i pro muže a děti.

impronte šperky (2)

Dvě ženy by rády zanechaly stopu ve vašem životě

Linda a Katka jsou kamarádky a spoluzakladatelky značky Impronte. Jak uvádí na svém webu, název pochází z italštiny, v němž znamená stopy. A díky šperkům, které duo žen vytváří, by vám rádi ve vašich životech také zanechaly nějakou tu stopu. Šperky vždy byly, jsou a budou připomínkou určitého okamžiku nebo období. Proto se zakladatelky Impronte ve své tvorbě zaměřují třeba také na těhotenství a mateřství, které jsou bezpochybně jedněmi z nejdůležitějších období života ženy.

Pro maminky a miminka

Speciální kategorií je tedy těhotenství a narození dítěte. Najdete v ní brože jak sama pro sebe, tak na kočárek, které můžete vnímat i jako amulety štěstí. V sekci pro miminka se vám naskytne pohled na roztomilé dětské doplňky jako jsou úchyty na dudlík nebo šperkové sety ze silikonu. Dětská kousátka kombinují jemně nabarvené silikonové korálky s přírodním dřevem.

impronte šperky (4)

Pro ženy

Náramkové sety spojují náramek z přírodní kůže v různých barevných variantách s náramky z přírodních kamenů a někdy také s celokovovým kroužkem. Vybírat můžete i z gravírovaných náramků nebo z těch, které jsou navlečené z řičních perel. Kožené doplňky včetně náramků, pouzder na knihu či na brýle, u Impronte najdete v různých barevných provedeních, většina z nich je přírodních. Šperkové sety propojují náhrdelník s náramkem. Pokud i vy milujete bohémský styl, asi najdete jen málo šperků, které by dokázaly vaše letní vzorované maxišaty nebo rozevlátou tuniku doplnit lépe.

A pro muže

Impronte nabízí poměrně široký výběr i pánských doplňků včetně kožených pouzder a pásků. Co je ale ještě zajímavější, jsou náramkové a šperkové sety. Náramkový set v sobě, stejně jako v dámském provedení, spojuje vícero náramků z různých materiálů a různých šířek dohromady. Šperkový set nabízí i náhrdelníky. Všechny pánské doplňky a šperky autorky pochopitelně zbarvují do temných a přírodních odstínů, které většina pánů preferuje.

impronte šperky (3)

Zdroj fotek: Facebook.com/Improntecz