PÁNOVÉ, CHCE TO OBMĚNIT ŠATNÍK

Proč? No protože Girls Without Clothes naskladnili novou kolekci. Najdete v ní nejvíc pánských kousků, které kdy značka nabízela. Od streetově zaměřených snapbacků až po slušnější polo trika. Ale klidně to můžete vzít dohromady. Cause LIVIN’ ON THE EDGE IS WHAT WE LOVE.

girls without clothes nová pánská kolekce (3)

Nově na hraně

Je naší povinností dát vám vědět, když ty nejlepší české značky naskladní nové kolekce. Stalo se tomu tak u GWC, kdy do jejich repertoáru za několik posledních měsíců přibylo podstatně více produktů, než značka kdy dříve nabízela. Kromě oblečení pro holky, konečně také pořádná nabídka pro kluky. Nově na e-shopu a v obchodě GWC najdete třeba pánské polo triko s dlouhým rukávem, černý crewneck s šedým logem nebo pánské triko a mikinu se zbrusu novým nápisem – LIVIN’ ON THE EDGE IS WHAT WE LOVE. Ten dokonale koresponduje s filosofií značky. Protože jestli v Česku dělá někdo svojí módu a prezentaci na hraně, je to Martin Feix, který za GWC stojí.

girls without clothes nová pánská kolekce (2)

Od hlavy až k patě

Před nedávnem přišly do prodeje dva unisexové kousky. Prvním jsou kšiltovky a snapbacky vepředu s logem, a druhým ologované bílé vysoké ponožky. Oba kousky doplní kromě pánských mikin klidně i dámské streetové šaty. Sortiment Girls Without Clothes se totiž dá naprosto snadno kombinovat. Stále to není všechno. Uvedeny byly také pánské teplákové kraťasy, které teď unosíte spíše vevnitř, ale jakmile přijdou první jarní teplé dny, budete mít jistotu, že máte co vytáhnout ze skříně. Jo, a už jsme zmiňovali, že GWC nechybí nově ani trenýrky? A že je může obléknout jak kluk tak (jeho) holka, to už je asi jasné, že?

» Přečtěte si také GIRLS WITHOUT CLOTHES – konečně brand, co má koule

girls without clothes nová pánská kolekce (4)

Zdroj fotografií: Facebook.com/GirlsWithoutClothes