PEČUJTE O PLEŤ S NOVOU ŘADOU LUSH

V redakci jsme vyzkoušeli nahatou péči o pleť, kterou Lush pustil do prodeje začátkem roku 2019. Jak se s nahatými čistítky a pleťovými oleji pracuje, jaké jsou jejich benefity a fungují vůbec?

SLEEPY FACE

Nahaté čistítko, které mezi těmi ostatními vyniká svým vzhledem. Je na něm totiž vyražený unavený obličej. Obsahuje kakaové máslo a levanduli.

CO NA NĚJ ŘÍKÁME? Tenhle roztomilý obličejíček vás svou věrnou vůní okamžitě přenese na levandulové pole. Jeho použití je snadné a struktura velmi příjemná. Čistí jemně, je tedy vhodné i pro citlivou pleť. Negativum? Musí se smývat navlhčenou žínkou nebo tampónkem. My bychom raději jen obyčejnou vodou.

LIGHT TOUCH

Nahatý pleťový olej, který vás osvěží především díky mořské řase. Je velmi jemný a pleť dokonale hydratuje.

CO NA NĚJ ŘÍKÁME? Voní po moři. Po procházkách v chladných letních večerech. Po svěžesti. Po modré. Ano ano, takhle voní modrá. V ruce velmi rychle taje, tak je třeba s ním pracovat svižně. Ale po nanesení vydrží vaši pokožku hydratovat poctivě a dlouhodobě. Na obličeji vám zůstane ještě několik hodin krásná vůně. Light Touch totiž voní po modré. Po moři. Tohle prostě chcete.

Je to málo? Rozumíme…

Kolekce nahaté péče o pleť LUSH obsahuje také čistící pleťový ubrousek, masku pod oči nebo celou řadu dalších čistítek a tuhých pleťových olejů. Všechny je najdete v kamenných prodejnách Lush v pražském Palladiu nebo na Novém Smíchově. Koupit si je můžete i online přes e-shop.

Zdroj fotografií: Lush.cz