PENĚŽENKA O VÁS VYPOVÍ MNOHÉ

Nejen boty, kabelka, nehty, hodinky a sluneční brýle o vás vypoví, jak žijete, co si můžete dovolit a jak se o sebe staráte. Peněženku si na tento seznam můžete rovnou přidat také. Zamyslete se a prohlédněte vaší peněženku, nezasloužila by si odejít na odpočinek?

esoria peněženka (1)

Jistě si také moc dobře vybavíte nějaký případ, kdy opečovávaná žena s luxusní kabelkou přišla k pokladně a chtěla platit. Ale namísto, aby vytáhla kvalitní peněženku, držela v ruce cosi, co se k precizně ušité a stylové peněžence blížilo jen minimálně. Možná jste se pousmála, možná se za ni sama cítila trapně. Rozhodně byste se však nikdy neměla na jejím místě ocitnout. Peněženka je, ať se nám to líbí, či ne, spotřebním zbožím. Pokud denně chodíme ven a používáme ji, může být sebekvalitnější, celý život nám však stejně nevydrží.

esoria peněženka (4)

Pokud sháníte novou peněženku, která by stačila vašemu životnímu stylu, nárokům na kvalitu i stylu, porozhlédněte se například v nabídce značky Esoria. Jde o českou značku, která se zaručuje za prvotřídní kvalitu a osobitý design. Peněženky vyrábí ze syntetické kůže a v oblíbené povrchové úpravě saffiano. Uvnitř najdete dostatek přihrádek na doklady, platební i věrnostní karty a mince prakticky schováte pod zip.

Esoria navrhla zatím tři různé modely peněženek a vždy je nabízí ve třech základních odstínech – černé, hnědé a šedé. Pokaždé mají zlaté detaily a signifikantní E jako symbol značky.

A co dalšího nabízí taková peněženka? Jistotu. Jistotu, že až příště půjdete platit, můžete hrdě rozepnout kabelku a vyndat svou peněženku. Ostudu vám neudělá.

esoria peněženka (2)

Zdroj fotografií: Facebook.com/Esoria

Leave a Reply