PODZIM 2018 PODLE KATEŘINY GEISLEROVÉ

Kateřina Geislerová připravila menší módní přehlídku, na které oslavila výročí značky a pozvaným prezentovala svou podzimní kolekci 2018. Ta je plná barev, přírodních vzorů a jedinečných kombinací.

kateřina geislerová podzim zima 2018-2019 (1)

15 let již na trhu existuje značka odkazující na jméno své zakladatelky – Kateřiny Geislerové. Česká návrhářka se za tu dobu propracovala do elity české módní tvorby a její jméno symbolizuje kvalitní střihy, ženskou módu, nositelnost i originalitu. Do podzimní kolekce 2018/2019 propojila vše, co je pro ni v módě důležité, což vytvořilo značnou různorodost. Můžeme se pokochat jak formálnějšími kostýmky, tak živějšími barvami a vzory inspirovanými přírodou.

kateřina geislerová podzim zima 2018-2019 (4)

Kateřina Geislerová se ve své aktuální kolekci odvolává na kvalitní krejčovskou práci, která je patrná i z fotografií. Ženská silueta s pánskými prvky boduje. Do kolekce autorka zařadila celou plejádu materiálů včetně hedvábí, saténu a vlny. Lookbook k výroční kolekci nafotila Anna Mrázek Kovačič a na fotkách zapózovala vítězka soutěže Elite Model Look Mirka Michlíková.

kateřina geislerová podzim zima 2018-2019 (3)

Součástí kolekce byla řada jedinečných a samostatně výrazných modelů. Jedním z nich byl určitě overal s tříčtvrteční délkou nohavic v Barbie růžové doplněn o červený pásek. Silný dojem zanechává i spojení královsky modré halenky s límečkem a květinové sukně v kombinaci modré a krémové. Kolekci Kateřina Geislerová doplňovala obuví s motivem hadí kůže.

kateřina geislerová podzim zima 2018-2019 (2)

Zdroj: Kateřina Geislerová