PODZIM 2019 NÁLEŽÍ DŽÍNOVÉ POTRHANÉ MINISUKNI

Denim neomrzí. Na kalhotách se nosí stále, na bundy se dostal do módy opět před pár lety, na šaty a košile pronikl loni, sukně pokryje ve velkém právě letos! Pokud milujete horké trendy, hrajete si s nimi a vždy chcete být v módním obraze, nemělo by vám uniknout, že žhavým kouskem letošního podzimu a zimy je otrhaná džínová mini!

Návod jak ji nosit nepotřebujete

Vážně ne. Je to stejně snadné jako u džínů. Vezměte si ji kdykoli a k čemukoli se vám bude líbit. Funguje s bílou košilí po vzoru celebrit, s tank topem, koženým křivákem, army bomberem, síťovanými punčocháčemi, teniskami, lodičkami i biker boots. Je univerzální. Ach, takové klišé! Zamilujete si jí okamžitě.

Na boky nebo výš?

Džínová minisukně podzimu a zimy 2019/2020 má několik vlastností, bez kterých by nebyla tak důležitá, jak bude. Zaprvé – je potrhaná (více či méně). Zadruhé – nenosí se na bocích. Doba, kdy se místo sukní nosily spíše široké pásky, které sotva zakryly zadek, se nevrací. Díky bohu. Správně by vám moderní džínová minisukně měla schovat celé boky a může sahat klidně až do pasu. Rok 2019 pojí v džínové minisukni několik trendů dohromady – mini délku a oblíbenou výšku do pasu. Přitom je to pořád mini, kdo by si to před pár lety pomyslel, že?

Zdroj fotografií: pinterest.com

Leave a Reply