PODZIMNÍ CAPSULE WARDROBE – TĚCHTO 8 KOUSKŮ VÁM K NĚMU STAČÍ

8 kousků, které bohatě postačí k tomu, aby vaše podzimní (i zimní) kombinace, působily moderně, aktuálně a stylově bez velké námahy. Neradíme, abyste bez otálení vyrazili na velké nákupy, ale pokud máte pocit, že letošní podzim je tím pravým časem na drobný restart vašeho (pod)zimního šatníku, tyhle kousky by vám ho mohly pomoci uskutečnit.

Černý rolák

Základní kus šatníku, stejně jako bílé tričko, který s příchodem sychravých dní nebudete chtít dát z ruky. Zvolte tričkový rolák s co největším podílem bavlny, pokud jím chcete nahradit běžná basic trika s výstřihem, nebo sáhněte po úpletové variantě, která více zahřeje. Bavlna by měla mít minimálně 90procentní podíl v obou.


Kožené kousky

Kůže je materiálem, který, byť se z notné části nahrazuje ekologickou variantou, it girls a návrháři milují. My se přidáváme. Navíc k podzimu neodmyslitelně patří. Kožená sukně, halenka, minišaty nebo křivák jsou pod kabátem tím pravým.


Hnědý kabát

Vlněný kabát s širokým páskem, nebo rovně střižený bez něj. Preference střihu zůstává na vás. My víme, že podle trendů jednoznačně frčí hnědá barva a odstíny béžové. Právě na kabátu zní jako skvělá volba – neutrální a moderní současně.


Plisovaná sukně

Také si dokážete představit ten kontrast s huňatým svetrem a koženými biker boots? Plisovanou sukni přeneste z letního šatníku i do podzimního, pod kabátem si ji zamilujete.


Šněrovací boty

Zašněrované kožené boty na krychlovém podpatku podzim 2019 schvaluje. Patří k straight džínům, zmiňované plisované sukni, černým silonkám i květovaným šatům s dlouhým rukávem a ponču.


Pánské sako

Hype okolo pánského saka už je vám dobře znám. Pokud potkáte takové, které vám padne a budete se v něm cítit dobře, zařaďte ho do své šatní skříně. Tento trend ještě chvíli potrvá.


Malá kabelka

Velké shopper bags odvál módní vítr do ústraní. Prostor dostávají menší kabelky (a také ty úplně mini), pevně tvarované, nebo s retro kovovým rámem. Nemůžete je přehodit přes rameno, občas vám tedy budou překážet v ruce, ale na co velký shopper? Vždyť na nákup máme všichni s sebou stylové plátěnky a síťovky.


Béžový svetr

S rolákem, kam byste se vešla dvakrát. Ve velikosti, která se zdá, že má k té vaší alespoň dvě čísla daleko. V odstínu všech možných kávových specialit, na které si jen vzpomenete. Béžové patří i podzim. Podzimu patří svetry. Je třeba je spojit.

Zdroj fotografií: úvodní alexandralapp.com, ostatní pinterest.com

Leave a Reply