POZNEJTE KVĚTINOVOU DEKORATIVNÍ KOSMETIKU ZUII ORGANIC

O přírodní dekorativní kosmetice se obecně říká, že s ní nedosáhnete takových výsledků, jako s kosmetikou konvenční. Máte snad sami takovou zkušenost? Pojďte se s námi podívat na australskou dekorativní kosmetiku Zuii a třeba změníte názor a přírodní kosmetice dáte ještě jednu šanci.
PS: Zuii kosmetiku si mimo jiné zamilovala i jedna z předních českých hereček Aňa Geislerová.

úvodní fotka

Noste květiny na své tváři!

A to doslova. Australská bio dekorativní kosmetika Zuii organic je vyráběna z 95-97 % z květin. Neobsahuje žádné chemické látky, parabeny, silikony, geneticky modifikované složky ani žádné konzervační látky. Ve složení najdete složky známé svými blahodárnými účinky už po dlouhá tisíciletí, jakými jsou například květy damašské růže, jasmínu, heřmánku nebo aloe vera, výtažky z mrkve, kopřiv, ricinový olej a mnohé další.

zuii.jpg

Od rtěnky po make-up

Kosmetika Zuii organic má kompletní nabídku produktů pro každodenní líčení – podkladovou bázi, tekutý i tuhý make-up, korektor, sypký i klasický pudr, řasenku, tužku na obočí, rozjasňovač, oční stíny a v neposlední řadě rtěnky a konturky na rty v nejrůznějších odstínech. Škála je opravdu pestrá. Nově se značka Zuii organic rozrostla o luxusnější řadu s názvem Lux.

3 TIPY REDAKCE

TEKUTÝ MAKE-UP

Zklidní pupínky, jemně splyne s pletí, přizpůsobí se jejímu tónu a krásně ji sjednotí. K dostání je ve dvanácti odstínech, které jsou rozděleny podle tří podtónů pleti.

Cena: 995 Kč

make-up

PUDR

Výborně kryje drobné nedokonalosti, fixuje make-up a dodává pleti sametový vzhled. Mimo to také zklidňuje problematickou a citlivou pleť a dodá ji potřebnou hydrataci. K dostání je v devíti odstínech.

Cena: 875 Kč

 pudr.png

RTĚNKA

Pečující a dlouhotrvající bio rtěnky obsahují například aloe vera a jojobový olej, který rty vyživuje a zanechává je hedvábně hladké. Rtěnky jsou k dostání v 18 odstínech od přirozených jemně růžových, přes nude až po výrazné rudé.

Cena: 525 Kč

rtěnky

Tereza Bartoňová
Zdroj fotografií: bioorganica.cz