POZNEJTE MINIMALISTICKÉ ČESKÉ KABELKY DO PRÁCE I NA PÁRTY

Minimalistické provedení, kvalitní kůže a schopnost splnit náročné a různorodé požadavky – takové jsou kabelky a doplňky z české dílny PBG. Značka nabízí kousky jak do kanceláře, tak na večírek a nezapomíná ani na podstatné doplňky jako jsou obal na brýle nebo na klíče.

kabelky pbg (1)

Kvalitní zahraniční materiály z pražského studia

Aneta Vojtová a Tereza Horáková založili své studio na výrobu kožených kabelek a doplňků v roce 2011. Sídlí v Praze, kde nejen navrhují design produktů, ale samotné výrobky také realizují. Materiály si vybírají po celém světě a dbají na to, aby byly vždy prvotřídně kvalitní. Jejich kabelky a doplňky musí kromě jednoduchého designu splňovat přísná kritéria na praktičnost. Cílem autorek PBG totiž není pouze vytvořit módní doplněk, ale také vhodný kus pro každodenní život svých nositelek.

kabelky pbg (2)

Working bag a Belted pocket bag

Značka PBG bere doplňky zodpovědně a svým sortimentem tak uspokojí snad všechny požadavky. Sháníte pevnou a elegantní kabelku, do které se vám vejde laptop, desky s papíry, láhev s vodou i další nezbytnosti na perný den v kanceláři? Od toho je tu Working bag. Ušitá z prvotřídní kůže, doplněná o držátka, která vám umožní ji nosit v ruce. Dostupná je kromě univerzální černé, také v odstínu svařeného vína. Více velikostí crossbody kabelek zase vystačí na pár drobností, které potřebujete na kávu s kamarádkou nebo na rande v kině. Na své si přijdou také milovníci ledvinek. Jedno velké pozor na závěr! Autorky značky nemyslí pouze na dámy. Ve své nabídce mají zařazené i tašky a doplňky pro muže.  

kabelky pbg (4)

Zdroj fotografií: pbgstudio.com