POZNEJTE NOVÉ ČESKÉ ZNAČKY NAUT A TILAK

Sortiment do nedávna ryze streetwearového Queensu od září rozšiřují dvě úspěšné české značky. Po bok Ivy Burketové a jejího brandu ODIVI se nově zařadí také Tilak a NAUT. Fanoušci lokální módy se mohou těšit na prémiovou kolekci Poutník by Tilak, která je určená hlavně pro japonský trh.

NAUT

Specialitou české značky NAUT jsou modulární zavazadla, která lze pomocí pásků a magnetických spon upravovat podle svých představ. Dvojice designerů Filip Nguyen a Lukáš Procházka je začala vyrábět v roce 2016. Nápad na univerzální batohy, tašky a ledvinky na cesty i do města za tu dobu dovedla k dokonalosti. Na letošním MBPFW měla značkat NAUT svou první samostatnou přehlídku v historii značky a zavazadla doplnilo i pánské a dámské oblečení inspirované Asií.

Tilak

Queens je jedním ze dvou prodejců u nás, který bude tohle vysoce kvalitní outdoorové oblečení nabízet. Všechny kousky vznikají v České republice a jsou vyrobené z těch nejprogresivnějších materiálů. Na jejich návrzích se kromě českého studia Boa podílela jména jako Errolson Hugh, zakladatel berlínského studia Acronym, nebo Joanna Schneider, hlavní dámská designérka firmy Nike.

Zdroj fotografií: Queens.cz

Leave a Reply