PŘEDSTAVENÍ LUXUSNÍCH ŠPERKŮ GISMONDI V DOPROVODU PIETRO FILIPI A TEREZY VU.

Italská šperkařská značka Gismondi 1754 představila své nejzajímavější náhrdelníky, prsteny, náušnice i náramky v luxusním apartmá společnosti Innex v Pařížské ulici. Šperky doplnilo spodní prádlo návrhářky Terezy Vu. a podzimní kolekce z dílny Pietro Filipi.

gismondi kolekce šperků pietro filipi tereza vu (3)

Redakce Design Avenue s radostí přijala pozvání na komorní přehlídku italské značky Gismondi 1754, která spolu s Terezou Vu. a Pietro Filipi uvedla nejnovější kolekci. V prostorách moderně zařízeného bytu na luxusní adrese Pařížská 5 proběhla ukázka šperků, které nemají obdoby. Gismondi 1754 představilo například své typické dlaňové náramky nebo prsteny na více prstů. Italské rodinné šperkařství, které vede již sedmá generace, pracuje s oblibou s drahými kameny včetně smaragdů, safírů a briliantů.

gismondi kolekce šperků pietro filipi tereza vu (4)

Přepychové šperky doplnila podzimní kolekce značky Pietro Filipi. K vidění byly její stěžejní kousky včetně poutavé sukně s květinovým potiskem nebo šedého overalu s širokými nohavicemi. Svou nejnovější kolekci spodního prádla plnou jemných krajek, dokonale padnoucích střihů a neokoukané zlaté barvy odprezentovala Tereza Vu.

gismondi kolekce šperků pietro filipi tereza vu (2)

tereza vu přehlídka gismondi

gismondi kolekce šperků pietro filipi tereza vu (5)

Zdroj fotografií: Gismondi 1754