PŘEDSTAVUJEME NEJPOPULÁRNĚJŠÍ PLAVKY LETOŠNÍ SEZÓNY

Nosí se bikiny, tankiny i monokiny. Ještě aby ne! Vždyť v roce 2019 je trendy téměř všechno! I přesto jeden tip plavek zažívá letos svůj boom. Uhádnete který?

V duchu sportovní podprsenky

Střih plavkového vršku, který budete v létě 2019 pravděpodobně vídat velmi často, připomíná tvarem jednoduchou sportovní podprsenku s nízkou oporou. Takové plavky nemívají oddělený prostor na dva košíčky, ale prsa spojuje jeden pruh – často stejně široký vepředu i vzadu. Zajímavý trend sice na fotkách ženám sluší, pro ty, které však mají větší prsa, zřejmě nebude. Pokud není možné regulovat délku ramínek ani stáhnout plavkový top na zádech, padne takový model jen několika málo šťastným ženám, většinou s menším obvodem přes prsa. Pro větší prsa se ale nabízí alternativa vršku ve tvaru tradiční sportovní podprsenky i se širšími ramínky. Podobně řešené plavky najdete u značek Calzedonia nebo H&M.

Vysoký pas

Oproti prvnímu trendu, tento fandí všem. Vysoký pas kalhotek se promítá ze sekce spodního prádla i mezi plavky. Slušet bude štíhlým a vysportovaným postavám, stejně tak maminkám, které ještě nestihly zpevnit bříško po porodu a schová do sebe i pár přebytečných kil. Vysoký pas vnímá celá řada žen (i mužů!) jako mnohem lichotivější než titěrná tanga nebo bokové kalhotky. Pokud si nejste jistá, že ho unosíte, sáhněte klidně jen po kalhotkách ve stejné nebo ladící barvě k již vlastněnému vršku. Oba spodní díly pak můžete střídat podle nálady i příležitosti. Na plavkové kalhotky s vysokým pasem se letos zaměřil Lindex či H&M.

Zdroj fotografií: calzedonia.cz , pinterest.com , hm.com

Leave a Reply